příští závody

media foto

tv program

RSS 2.0

mapa webup r e s s :    www.deniksport.cz    www.motormix.cz    www.idnes.cz    www.sport.cz
www.fiaetcc.com    www.fiawtcc.com    www.wtcc-fanklub.cz    www.brdcstars.com    www.cp.octaviacup.cz
www.autodrom-most.cz    www.autoklub.cz    www.bmw1challenge.com    www.hradeckralove.org    www.vekraracingteam.cz
... english version ... russian version www.internetexpres.cz www.eurotel.cz

Matějovský se připravuje na premiéru v německém seriálu ADAC Procar Serie

Testy vozu Alfa Romeo 156 S 2000 před závodem ADAC Procar Serie, jezdec Michal Matějovský, Most 10.9.2007 - 12. 9. 2007, Most, Hradec Králové -

Poslední přípravy před blížícím se závodem ADAC Procar Serie, do kterého tentokrát poprvé zasáhne i jezdec Michal Matějovský, probíhaly tento týden jak na mosteckém autodromu, tak i v dílnách královéhradecké společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT. Seriál ADAC Procar Serie systémem dvou hlavních dvacetiminutových jízd a složením vozového parku připomíná závody FIA WTCC.

"Bude to pro mne další velmi cenná zkušenost, na kterou se velmi těším. Závody se konají na okruhu Sachsenring (www.sachsenring.de) a pojedeme zde s vozem Alfa Romeo 156 S 2000 ", řekl po pondělním testování v Mostě jezdec Michal Matějovský, který na mosteckém autodromu absolvoval testovací jízdy právě s tímto vozem. Ty i přes nepříznivé počasí dopadly velmi dobře. Ve čtvrtek se jezdec spolu s týmem už vydává do Německa.

Michal Matějovský bude jediným českým závodníkem, jenž okusí německé mistrovství. Na Sachsenringu je na programu sedmý díl osmidílného seriálu. "Bohužel, předcházející podniky termínově kolidovaly s domácími závody Československá pojišťovna - Škoda Octavia Cup. Jsme však rádi, že stihneme závěrečné dva díly. Bude to užitečná prověrka a konfrontace. Chceme se v kvalitní konkurenci prosadit co nejlépe", řekl před závody v Německu generální manažer týmu Stanislav Matějovský.
Testy vozu Alfa Romeo 156 S 2000 před závodem ADAC Procar Serie, jezdec Michal Matějovský, Most 10.9.2007 Testy vozu Alfa Romeo 156 S 2000 před závodem ADAC Procar Serie, jezdec Michal Matějovský, Most 10.9.2007 Testy vozu Alfa Romeo 156 S 2000 před závodem ADAC Procar Serie, jezdec Michal Matějovský, Most 10.9.2007 Testy vozu Alfa Romeo 156 S 2000 před závodem ADAC Procar Serie, jezdec Michal Matějovský, Most 10.9.2007