příští závody

media foto

tv program

RSS 2.0

mapa webup r e s s :    www.deniksport.cz    www.motormix.cz    www.idnes.cz    www.sport.cz
www.fiaetcc.com    www.fiawtcc.com    www.wtcc-fanklub.cz    www.brdcstars.com    www.cp.octaviacup.cz
www.autodrom-most.cz    www.autoklub.cz    www.bmw1challenge.com    www.hradeckralove.org    www.vekraracingteam.cz
... english version ... russian version www.internetexpres.cz www.eurotel.cz

První letošní testy s vozem BMW

Jezdec Michal Matějovský před jednou z testovacích jízd - 15. 2. 2007, Most -

"V polovině února se testuje v českých podmínkách málokdy a já jsem rád, že se nám to podařilo. Letošní zima je opravdu zvláštní a i když mírně pršelo, bylo možné plně využít okruh v Mostě, jako kdyby to bylo někdy v půli dubna a ne v únoru.", pochvaloval si první letošní testy se soutěžním vozem BMW130i jezdec Michal Matějovský, který ve čtvrtek v Mostě za vlhkého a chladného počasí (teplota kolem 5 st. Celsia) letos poprvé testoval. "Na vozidlech došlo během zimní přestávky ke změnám zadní nápravy. Testovalo se proto hlavně nastavení podvozku. S výsledky jsem spokojen, zdá se, že změna je k lepšímu.", dodal ještě mladý Matějovský.

Pořadatelé avizují pro letošní rok desetidílný seriál závodů a jeden závěrečný volný vložený závod, který se pojede v říjnu 2007 v rámci podniku EPILOG 2007. Není bez zajímavosti, že dva závody z deseti se pojedou na zahraničních okruzích - jeden na Slovensku a jeden v Německu v Oscherslebenu. V programu je také jeden volný závod na německém Nürburgringu. Seriál bude zahájen v závěru dubna na okruhu v Brně (Jarní cena Brna, 28.-29.4.2007).
Jezdec Michal Matějovský s vozem BMW 130i na mosteckém okruhu Jezdec Michal Matějovský s vozem BMW 130i na mosteckém okruhu Vůz BMW 130i v úpravě pro soutěže BMW 1 Chalenge Během testovacích jízd drobně pršelo