příští závody

media foto

tv program

RSS 2.0

mapa webup r e s s :    www.deniksport.cz    www.motormix.cz    www.idnes.cz    www.sport.cz
www.fiaetcc.com    www.fiawtcc.com    www.wtcc-fanklub.cz    www.brdcstars.com    www.cp.octaviacup.cz
www.autodrom-most.cz    www.autoklub.cz    www.bmw1challenge.com    www.hradeckralove.org    www.vekraracingteam.cz
... english version ... russian version www.internetexpres.cz www.eurotel.cz

Forman i Kubišta přivezli z Hockenheimu pohár

Šimon Kubišta při svém premiérovém závodě skončil na výborném 3. místě - 14. 4. 2007, Hockenheimring -

Rázně vykročili do nové sezóny oba jezdci CSMS týmu a to jak zkušený Miroslav Forman, tak i týmový i nováček Šimon Kubišta, když v obou závodech úvodního podniku letošního ročníku Divinol Tourenwagen Cupu stáli na stupních vítězů. Vyplatila se tak poctivá příprava během zimní závodní přestávky i řada testů, které se uskutečnily na mosteckém i brněnském okruhu v rámci jarních testování.

V prvním sobotním závodě (Uhsport Divinol TW+GT Cup, www.uhsport.de) ve své třídě (do 2000 ccm) pilotoval bílou Alfu Romeo zkušený Miroslav Forman a vybojoval s ní vynikající 2. místo. V 16.15 byl pak odstartován druhý ze sobotních závodů, ve kterém si dojel pro pohár za třetí místo druhý z jezdců, nováček v týmu - Šimon Kubišta.

"Jsem rád, že se nám oběma podařil vstup do nové sezóny. Velký dík patří mechanikům, kteří skvěle na tyto závody vůz připravili. Už se samozřejmě těšíme na příští závody, které se jedou u nás, na Autodromu Most, koncem května. Doma bychom rádi dobrý výsledek zopakovali, či ještě zlepšili.", spokojeně po závodech konstatoval jezdec Miroslav Forman.
Alfa Rome 147 GTA  CSMS týmu v paddocku na Hockenheimringu Miroslav Forman při nájezdu na startovní rošt sobotního závodu Závody sledovala za pěkného počasí spousta diváků Zkušený Forman vybojoval druhé místo
Na Hockenheimring se spolu se svým otcem a Šimonem Kubištou vypravil i mladý motokárový jezdec Jiří Forman Šimon Kubišta v kokpitu vozu Alfa Romeo 147 GTA před startem sobotního závodu na Hockenheimringu Gratulace Mirka Formana Šimonu Kubištovi po skončení druhého sobotního závodu Šimon Kubišta získal při svém prvním závodě výborné 3. místo a domů přiváží cennou trofej