příští závody

media foto

tv program

RSS 2.0

mapa webup r e s s :    www.deniksport.cz    www.motormix.cz    www.idnes.cz    www.sport.cz
www.fiaetcc.com    www.fiawtcc.com    www.wtcc-fanklub.cz    www.brdcstars.com    www.cp.octaviacup.cz
www.autodrom-most.cz    www.autoklub.cz    www.bmw1challenge.com    www.hradeckralove.org    www.vekraracingteam.cz
... english version ... russian version www.internetexpres.cz www.eurotel.cz

Šimon Kubišta vybojoval v Mostě 3. místo

Šimon Kubišta získal v nedělním pohárovém závodě po velkém boji třetí místo - 27. 5. 2007, Most -

Dalším závodem, tentokrát na mosteckém okruhu, pokračoval o uplynulém víkendu Divinol Tourenwagen Cup 2007 (Uhsport Divinol TW+GT Cup, www.uhsport.de).

Sobotní závod se jel na mokré trati po vydatném dešti a ve své třídě (do 2000 ccm) do něho razantně zasáhl i pilot CSMS týmu Šimon Kubišta. S vozem Alfa Romeo 147 GTA bojoval o třetí příčku, ale nakonec se musel spokojit s místem čtvrtým. V neděli, již na suché trati, startoval Kubišta ze šestého místa startovního roštu. Velmi dobrou jízdou se postupně probojoval až na "medailové" pozice, když cílem projel jako třetí.

Na startu se objevila také Laura Hájková se svojí Škodou Octavia, která zde především testovala jezdeckou konkurenci DIVINOL CUPu a tyto závody také pojala jako malou přípravu na blížící se další podnik Česká pojišťovna - Škoda Octavia Cupu. Navíc ještě dokázala v nedělní jízdě obsadit velmi pěkné šesté místo.
Šimon Kubišta získal o víkendových závodech DIVINOL CUP další cenné trofeje Laura Hájková na startu nedělního závodu Prudké slunce vystřídal v sobotu prudký déšť Jezdci Laura Hájková a Šimon Kubišta měli po závodech důvod ke spokojenosti