příští závody

media foto

tv program

RSS 2.0

mapa webup r e s s :    www.deniksport.cz    www.motormix.cz    www.idnes.cz    www.sport.cz
www.fiaetcc.com    www.fiawtcc.com    www.wtcc-fanklub.cz    www.brdcstars.com    www.cp.octaviacup.cz
www.autodrom-most.cz    www.autoklub.cz    www.bmw1challenge.com    www.hradeckralove.org    www.vekraracingteam.cz
... english version ... russian version www.internetexpres.cz www.eurotel.cz

Trio Matějovský-Šenkýř-Svoboda získalo bronz na SETKÁNÍ MISTRŮ 2007 v Brně

Michal Matějovský (st. č. 7) před startem závodu motokár v brněnské Kart Aréně - 27. 1. 2007, Brno -

Tradiční motokárový exhibiční závod osobností českého a slovenského motoristického sportu hostila v sobotu 27. ledna 2007 krytá motokárová dráha Kart Arena Brno (www.kartarenabrno.cz). Téměř tři desítky jezdců, rozdělené do osmi družstev, bojovali na 320 metrů dlouhé trati, jejíž dominantou je známá klopená zatáčka s třicetistupňovým úhlem naklopení.

V závodě, ve kterém šlo především o neformální a přátelské setkání jezdců různých motoristických kategorií před zahájením nové sezóny, měli všichni závodníci k dispozici stejné stroje (MS-Kart 200) a opravdových soubojů si skutečně užili. „V měřeném tréninku jsme skončili na 4. místě z osmi posádek. V hlavním dvouhodinovém závodě jsem jel v našem týmu jako druhý jezdec po Robertu Šenkýřovi, kterého jsem střídal na průběžné třetí pozici. Chvíli jsme v závodě i vedli a nakonec jsme dojeli na třetím místě.“, řekl po návratu do Hradce Králové spokojený Michal Matějovský.

Konečné pořadí hlavního dvouhodinového závodu bylo následující: 1. místo - Fried, Fila, Nosálek (tým QUALITNÍ GR), 2. místo - Zahradníček, Volf, Dolák (tým SMEZAVODO), 3. místo - Matějovský, Šenkýř, Svoboda (tým TUCNACI)
Na dráze brněnské Kart Areny Porada týmu nad průběžnými výsledky Robert Šenkýř, Milan Svoboda a Michal Matějovský Michal Dolák a Michal Matějovský behěm Setkání mistrů v brněnské Kart Areně
Společné foto jezdců Michal Matějovský na trati brněnské Kart Areny Střídání Svoboda - Matějovský Střídání Šenkýř-Matějovský