příští závody

media foto

tv program

RSS 2.0

mapa webup r e s s :    www.deniksport.cz    www.motormix.cz    www.idnes.cz    www.sport.cz
www.fiaetcc.com    www.fiawtcc.com    www.wtcc-fanklub.cz    www.brdcstars.com    www.cp.octaviacup.cz
www.autodrom-most.cz    www.autoklub.cz    www.bmw1challenge.com    www.hradeckralove.org    www.vekraracingteam.cz
... english version ... russian version www.internetexpres.cz www.eurotel.cz

Před zahájením nové sezóny...

Mechanici Josef Říha a Pavel Tuček připravují nový vůz Alfa Romeo 147 GTA CUP pro nadcházející sezónu - 19. 1. 2007, Hradec Králové -

Přípravy na novou sezónu vrcholí a v dílnách akciové společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT a.s. v Hradci Králové se intenzivně pracuje na úpravách vozů pro nadcházející závodní sezónu.

"Pokud to počasí dovolí, chtěli bychom již počátkem března začít testovat nově připravené vozy. V týmu došlo v zimním období k některým změnám. Truckové závodění zajišťuje firma C.D.R.T. a.s., jezdcem je Michal Dolák (www.cardo-racing.com) a naše firma bude tuto společnost zastupovat v několika oblastech truckového závodění. Poprvé také bude v našem týmu startovat žena, teprve šestnáctiletá Laura Hájková, a to s vozem Škoda Octavia Cup."

"Tak jako v předchozích letech budeme závodní techniku nasazovat do závodů Česká pojišťovna - Škoda Octavia Cup, Mezinárodního mistrovství České republiky v závodech automobilů na okruzích a také do závodů motokár. Připravujeme rovněž některé zahraniční projekty. S konečnou podobou aktivit našeho týmu bude veřejnost seznámena na tradiční tiskové konferenci, která se uskuteční v březnu t.r. v pražském hotelu Ambassador.", řekl generální manažer týmu Stanislav Matějovský.