příští závody

media foto

tv program

RSS 2.0

mapa webup r e s s :    www.deniksport.cz    www.motormix.cz    www.idnes.cz    www.sport.cz
www.fiaetcc.com    www.fiawtcc.com    www.wtcc-fanklub.cz    www.brdcstars.com    www.cp.octaviacup.cz
www.autodrom-most.cz    www.autoklub.cz    www.bmw1challenge.com    www.hradeckralove.org    www.vekraracingteam.cz
... english version ... russian version www.internetexpres.cz www.eurotel.cz

Vyhlášení ankety ZLATÝ VOLANT 2006

Čerstvá držitelka ceny Elišky Junkové Laura Hájková spolu s jezdci Michalem Matějovským a Adamem Koutem - 29. 1. 2007, Praha -

V pražském šapitó Palazzo byly v pondělí 29.1.2007 slavnostně vyhlášeny výsledky již 30. ročníku ankety o nejlepší automobilové závodníky České republiky – ZLATÝ VOLANT 2006.

V kategorii ZÁVODY NA OKRUZÍCH se stal držitelem zlatého volantu za rok 2006 Tomáš Enge, v kategorii RALLYE a MARATONY to byl Jan Kopecký, v kategorii ZÁVODY DO VRCHU pak Dan Michl. V kategorii AUTOKROS A RALLYEKROSS zvítězil Petr Bartoš a v kategorii MOTOKÁRY se stal držitelem zlatého volantu Patrik Hájek. Novinkou jubilejního ročníku byla nově zavedená kategorie ZLATÁ ŘIDÍTKA, ve které uspěl závodník silničních stopětadvacítek z mistrovství světa Lukáš Pešek.

Největší radostí pro tým Stanislava Matějovského bylo ocenění Laury Hájkové - nové členky týmu. Ta získala cenu pro nejlepší ženu-závodnici – cenu Elišky Junkové.

Další zvláštní ceny obdrželi Tomáš Kotek (cena Jiřího Sedláře), Karel Loprais (cena Zdeňka Vojtěcha), Filip Schovánek (cena pro nejlepšího spolujezdce roku) a Tomáš Enge (Speed Aword), který tuto cenu dostal za nejvyšší dosaženou rychlost v závodech roku 2006 – 313,211 km/hod (2.4.2006, Motegi).
Zlaté volanty připravené k předání Slavnostního vyhlášení ankety Zlatý volant 2006 se zúčastnil také generální manažer společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT a.s. Během slavnostní večeře panovala dobrá nálada Jedno z uměleckých vystoupení