příští závody

media foto

tv program

RSS 2.0

mapa webup r e s s :    www.deniksport.cz    www.motormix.cz    www.idnes.cz    www.sport.cz
www.fiaetcc.com    www.fiawtcc.com    www.wtcc-fanklub.cz    www.brdcstars.com    www.cp.octaviacup.cz
www.autodrom-most.cz    www.autoklub.cz    www.bmw1challenge.com    www.hradeckralove.org    www.vekraracingteam.cz
... english version ... russian version www.internetexpres.cz www.eurotel.cz

Stanislav Matějovský předával ocenění nejlepším sportovcům Královéhradeckého kraje

Stanislav Matějovský při předávání ocenění nejúspěšnějším sportovcům Královéhradeckého kraje za rok 2006 - 17. 3. 2007, Hradec Králové -

V zaplněném sále filharmonie v Hradci Králové se o uplynulé sobotě uskutečnilo premiérové "Ocenění nejúspěšnějších sportovců Královéhradeckého kraje za rok 2006", vyhlášené Královéhradeckým krajem a pořádané agenturou MC production. Záštitu nad akcí převzal hejtman kraje Pavel Bradík.

Poblahopřát oceněným sportovcům Královéhradeckého kraje přišli mimo jiné osobnosti sportu v roli čestných hostů Imrich Bugár (mistr světa v hodu diskem z roku 1983), dálkařka Denisa Sčerbová, automobilový závodník Stanislav Matějovský, Josef Dovalil (místopředseda Českého Olympijského výboru pro Olympismus), čelní představitelé Královéhradeckého kraje a města Hardec Králové.

Na závěr Pavel Bradík, hejtman Královéhradeckého kraje, poděkoval oceněným sportovcům za úspěšnou reprezentaci, vyslovil potěšení nad báječnou atmosférou v sále se sdělením, že se již nyní těší na další ročník ocenění nejúspěšnějších sportovců Královéhradeckého kraje.