příští závody

media foto

tv program

RSS 2.0

mapa webup r e s s :    www.deniksport.cz    www.motormix.cz    www.idnes.cz    www.sport.cz
www.fiaetcc.com    www.fiawtcc.com    www.wtcc-fanklub.cz    www.brdcstars.com    www.cp.octaviacup.cz
www.autodrom-most.cz    www.autoklub.cz    www.bmw1challenge.com    www.hradeckralove.org    www.vekraracingteam.cz
... english version ... russian version www.internetexpres.cz www.eurotel.cz

Návštěva dětí z Dětského domova v Krupce

Společné foto s jezdci a manažery týmu - 10. 6. 2007, Most -

Během nedělních závodů Mezinárodního mistrovství České republiky v závodech automobilů na okruzích, které se konaly na mosteckém Autodromu v rámci Speedcars Challenge Weekendu, se stala hosty týmu skupinka dětí z Dětského domova v Krupce. Ty se těšily nejen z pohledu na zajímavé závody či zázemí závodního týmu, ale také z dárků, které jim předali další z hostů týmu - členové motorkářského klubu Black Dogs LE MC.

Členové tohoto klubu, kterými jsou převážně lidé nějakým způsobem spojeni s prací pro státní organizace, se plně hlásí k zákonům a mají společné to, že dominantou jejich zájmu jsou motorky, svobodný život a užívání života. "Významná část našich členů je tvořena aktivními policisty a vojáky, další velkou složkou jsou lidé, kteří mají co do činění se záchranou lidského života. Mám na mysli třeba hasiče, lidi, kteří jezdí se záchrankou, ať to jsou zdravotníci, nebo třeba já osobně jsem lékař. Vlastně všichni z našich členů mají zkušenost s něčím, co se dá nazvat záchrana lidského života a co směřuje k ochraně dalších lidí. To je to, k čemu se my hlásíme a to nás logicky také dovedlo ke spolupráci s dětmi z dětských domovů.", řekl ve V.I.P. stanu společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPOSRT při předání darů pro děti z Dětského domova v Krupce člen vedení klubu Black Dogs LE MC Aleksi Šedo.
Děti z DM v Krupce spolu se členy motorkářského klubu Black Dogs LE MC přihlížejí řazení jezdců na startovní rošt V.I.P. stan hostil v neděli 10.6. děti z DM v Krupce Vychovatel Martin Kolena přebírá věcné dary od členů motorkářkého klubu Black Dogs LE MC Vychovatel Martin Kolena poděkoval generálnímu manažerovi týmu Stanislavu Matějovskému za vřelé přijetí v zázemí týmu