příští závody

media foto

tv program

RSS 2.0

mapa webup r e s s :    www.deniksport.cz    www.motormix.cz    www.idnes.cz    www.sport.cz
www.fiaetcc.com    www.fiawtcc.com    www.wtcc-fanklub.cz    www.brdcstars.com    www.cp.octaviacup.cz
www.autodrom-most.cz    www.autoklub.cz    www.bmw1challenge.com    www.hradeckralove.org    www.vekraracingteam.cz
... english version ... russian version www.internetexpres.cz www.eurotel.cz

V Adrii byl zahájen 3. ročník FIA ETCC

Michal Matějovský v boxech před pátečním testováním - 26. 10. 2007, Adrie, Itálie -

Úvodními testovacími jízdami byl v pátek 26. října 2007 zahájen na italském okruhu ADRIA INTERNATIONAL RACEWAY (adriaraceway.com) prestižní podnik FIA European Touring Car Cup 2007. Za velkého zájmu medií přijely do Adrie více než tři desítky jezdců z jedenácti evropských zemí.

Michal Matějovský zahájil testovaní ve čtrnáct hodin a zhruba po hodině se dostal s časem 1.42.615 na desáté místo klasifikace ve své skupině (celkem 24 jezdců). Dosahované průměrné rychlosti kolem 100 km/h odpovídaly podmínkám na trati, jelo se totiž za stálého deště na mokrých pneumatikách. "S testem jsem byl zpočátku spokojen a dařilo se mi poměrně rychle, tak jak jsem poznával trať, snižovat dosahované časy. Později se však začala projevovat závada na motoru a tak jsem se rozhodl dále v testu nepokračovat. Nyní se na motoru pracuje a ráno by mělo být opět vše pořádku", řekl po skončení pátečních testovacích jízd Michal Matějovský.

Program pohárového víkendu v Adrii pokračuje v sobotu dopoledne dalšími dvěma volnými testovacími jízdami a na patnáctou hodinu je naplánována kvalifikace pro nedělní závody.
Michal Matějovský v pit lane na okruhu v Adrii Matějovský vyjíždí k prvním testovacím jízdám na okruh v Adrii Na trati během pátečních testů Zastávka v boxech