příští závody

media foto

tv program

RSS 2.0

mapa webup r e s s :    www.deniksport.cz    www.motormix.cz    www.idnes.cz    www.sport.cz
www.fiaetcc.com    www.fiawtcc.com    www.wtcc-fanklub.cz    www.brdcstars.com    www.cp.octaviacup.cz
www.autodrom-most.cz    www.autoklub.cz    www.bmw1challenge.com    www.hradeckralove.org    www.vekraracingteam.cz
... english version ... russian version www.internetexpres.cz www.eurotel.cz

Laura Hájková a Michal Matějovský s pohárovou octávií v Lysé nad Labem

Michal Matějovský a Laura Hájková na výstavě Rychlá kola v Lysé nad Labem - 4. 11. 2007, Lysá nad Labem -

Více než šedesát závodních aut a motocyklů bylo prezentováno v minulém týdnu na výstavě závodních speciálů, která se pod názvem Rychlá kola konala na výstavišti v Lysé nad Labem. K této již tradiční výstavě přibyla v letošním roce mini-výstavka součástí oblečení jezdců Formule 1. Organizátorům se podařilo pro výstavu zajistit kombinézy a další součásti oblečení Michaela Schumachera, Fernanda Alonsa a dalších.

Pro návštěvníky byla připravena řada doprovodných akcí jako například "Dětská rallye" nebo soutěž "Automechanik roku 2007". V neděli 4. 11. 2007 uspořádali pořadatelé také autogramiádu s jezdci závodního týmu O2 MOTORSPORT Laurou Hájkovou a Michalem Matějovským. Oba jezdci seznámili návštěvníky také se závodní technikou, která byla v letos týmem použita v seriálu závodů letošního ročníku Česká pojišťovna - Škoda Octavia Cup a zároveň, v podobě pohárové octavie Michala Matějovského, byla přítomna i na ploše výstaviště v Lysé nad Labem.
Laura Hájková při rozhovoru s moderátorem výstavy Laura Hájková a Michal Matějovský během autogramiády Ctirad Hájek v roli karikaturisty Vůz Škoda Octavia Cup týmu O2 Motorsport vystavený na výstavě Rychlá kola v Lysé nad Labem