příští závody

media foto

tv program

RSS 2.0

mapa webup r e s s :    www.deniksport.cz    www.motormix.cz    www.idnes.cz    www.sport.cz
www.fiaetcc.com    www.fiawtcc.com    www.wtcc-fanklub.cz    www.brdcstars.com    www.cp.octaviacup.cz
www.autodrom-most.cz    www.autoklub.cz    www.bmw1challenge.com    www.hradeckralove.org    www.vekraracingteam.cz
... english version ... russian version www.internetexpres.cz www.eurotel.cz

Pohárové octavie brzy vyjedou na první testování

Mechanik Zdeněk Bartoš diskutuje s jezdcem Ctiradem Hájkem prováděné úpravy vozu Škoda Octavia Cup pro nadcházející sezónu - 8. 2. 2007, Hradec Králové -

Nezvykle teplé zimní počasí těchto dnů dává jakoby ještě víc tušit, že jaro už téměř klepe na dveře. I v dílnách je nebývale živo a spolu s mechaniky se tu také častěji objevují i někteří jezdci.

Jeden z nich, jezdec Ctirad Hájek, navštívil v závěru minulého týdne dílny akciové společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT a.s. v Hradci Králové. Cílem jeho cesty byla kontrola stavu přípravy dvou vozů Škoda Octavia Cup pro nadcházející sezónu. "S jednou z pohárových octavií, které v Hradci Králové připravují, pojede v letošním ročníku Česká pojišťovna - Škoda Octavia Cupu moje dcera Laura a s druhou bych měl startovat já. Se současným stavem přípravy obou vozů jsem maximálně spokojen. Důležité budou ale první ostré testy, které - pokud bude počasí i nadále příznivé - začnou již za tři týdny na mosteckém autodromu.", zhodnotil stav příprav po návštěvě v Hradci Králové Ctirad Hájek.

Třetím z vozů, který je v dílnách připravován, je pohárová octavia Michala Matějovského. Ta bude k vidění již za čtrnáct dnů na pražské výstavě SPORT PRAGUE & SPORT FASHION (www.sportprague.cz) a oba mladí jezdci týmu, Laura Hájková i Michal Matějovský, budou mít v sobotu 24.2. na této výstavě také autogramiádu.
Jezdec Ctirad Hájek konzultuje úpravy vozu s mechanikem Zdeňkem Bartošem Jezdec Ctirad Hájek konzultuje úpravy vozu s mechanikem Zdeňkem Bartošem Jezdec Ctirad Hájek během své návštěvy v dílnách akciové společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT Jedna ze tří připravovaných pohárových octavií