příští závody

media foto

tv program

RSS 2.0

mapa webup r e s s :    www.deniksport.cz    www.motormix.cz    www.idnes.cz    www.sport.cz
www.fiaetcc.com    www.fiawtcc.com    www.wtcc-fanklub.cz    www.brdcstars.com    www.cp.octaviacup.cz
www.autodrom-most.cz    www.autoklub.cz    www.bmw1challenge.com    www.hradeckralove.org    www.vekraracingteam.cz
... english version ... russian version www.internetexpres.cz www.eurotel.cz

V Mostě testovala kompletní čtveřice týmových jezdců

Slovenský jezdec Marek Ďurovkin bude startovat za tým CSMS - 14. 4. 2007, Most -

Na oficiální testy pro jezdce seriálu Česká pojišťovna - Škoda Octavia Cup čekalo na mosteckém okruhu nádherné, téměř letní počasí. Spolu s ostatními zde testovali jezdci O2 Motorsport týmu Michal Matějovský, Laura Hájková a Ctirad Hájek, ale také slovenský jezdec Marek Ďurovkin, který bude mít octavii ve žluté barvě a startuje za tým CSMS.

"Cílem těchto dalších testů bylo zejména odladění týmové spolupráce. Poprvé jsme se sešli kompletní a tak bylo hodně práce s nastavením týmové komunikace. Samozřejmě, že se dále ladilo také nastavení vozů. Výsledky testů jsou velmi uspokojivé. Michal Matějovský zajížděl standardně dobré časy, které by jej měly jednoznačně zařadit na špici pole jezdců poháru octavií, ale i Ctiradovi Hájkovi se podařilo zajet vynikající čas, který se rovná jeho osobnímu rekordu na mostecké trati.", řekl po skončení testů technický manažer Roman Seidl.
Marek Ďurovkin - oficiální testy ČPŠOC, Most 14.4.2007 Michal Matějovský - oficiální testy ČPŠOC, Most 14.4.2007 Laura Hájková - oficiální testy ČPŠOC, Most 14.4.2007 Ctirad Hájek - oficiální testy ČPŠOC, Most 14.4.2007