příští závody

media foto

tv program

RSS 2.0

mapa webup r e s s :    www.deniksport.cz    www.motormix.cz    www.idnes.cz    www.sport.cz
www.fiaetcc.com    www.fiawtcc.com    www.wtcc-fanklub.cz    www.brdcstars.com    www.cp.octaviacup.cz
www.autodrom-most.cz    www.autoklub.cz    www.bmw1challenge.com    www.hradeckralove.org    www.vekraracingteam.cz
... english version ... russian version www.internetexpres.cz www.eurotel.cz

Testování na mosteckém okruhu

Pohárové octavie Laury Hájkové a Michala Matějovského během středečních testů na mosteckém autodromu - 1. 8. 2007, Most -

První srpnový den přijela řada týmových jezdců společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT a.s. na mostecký okruh k dalším testům před nadcházejícími závody.

"Sešli jsme se v Mostě na prahu druhé poloviny sezóny, protože právě srpen je jedním z nejnabitějších měsíců letošní závodní sezóny. Prakticky každý týden zajíždíme na nějaký závod u nás nebo v zahraničí. Prvním z nich bude již tento víkend další díl seriálu Divinol Tourenwagen Cup 2007, který se tentokrát koná na známém německém okruhu Hockenheimring a hned další týden bude následovat právě zde v Mostě jeden z nejdůležitějších závodních víkendů této sezóny, kde se již bude rozhodovat o konečném umístění - SUPERSPORT TROPHY 2007 (MM ČR - D4 sprint do 2000ccm, D4 sprint nad 2000ccm, D4 vytrvalostní a závody Česká pojišťovna - Škoda Octavia Cup 2007).", řekl během testování generální manažer týmu Stanislav Matějovský.

Za dobrého slunečného počasí se na mosteckém autodromu nyní zkoušelo nastavení jak pohárových octavií, tak i vozů Alfa Romeo, které se objeví v nadcházejících závodech Divinol Tourenwagen Cupu a Mistrovství ČR, Divize 4.