příští závody

media foto

tv program

RSS 2.0

mapa webup r e s s :    www.deniksport.cz    www.motormix.cz    www.idnes.cz    www.sport.cz
www.fiaetcc.com    www.fiawtcc.com    www.wtcc-fanklub.cz    www.brdcstars.com    www.cp.octaviacup.cz
www.autodrom-most.cz    www.autoklub.cz    www.bmw1challenge.com    www.hradeckralove.org    www.vekraracingteam.cz
... english version ... russian version www.internetexpres.cz www.eurotel.cz

Vyhodnocení jedenáctého ročníku ČPŠOC v Mělníku

Erik Janiš, Václav Brejla a Michal Matějovský - nejlepší tři jezdci ČPŠOC 2007 - 7. 12. 2007, Mělník -

Jezdci i zástupci týmů se v pátek 7. prosince sešli v sále renesančního mělnického zámku na tradičním vyhlášení vítězů seriálu závodů Česká pojišťovna - Škoda Octavia Cup. Michal Matějovský, který skončil v celkovém hodnocení jedenáctého ročníku na třetím místě, byl oceněn spolu s prvním Erikem Janišem a druhým Václavem Brejlou. Pohár za třetí místo v soutěži týmů převzal Stanislav Matějovský, jehož tým O2 Motorsport skončil za vítěznou stájí ACA Autocentrála Hlučín a druhým týmem Auto Brejla.

Organizátoři rovněž ocenili nejlepší jezdce z pohledu dlouhodobého hodnocení závodů s vozem Škoda Octavia druhé generace. V hodnocení tohoto projektu - po sčítání bodů více než pěti desítek jezdců, kteří podnikem ČPŠOC za tři roky prošli - získal Michal Matějovský rovněž 3. místo. Na prvním místě se umístil Václav Brejla a druhý skončil Jan Dostál.

Zástupci společností Česká pojišťovna, Škoda Auto, Matador Motorsport, promotérské skupiny RING group i Autoklubu České republiky vyjádřili s průběhem jedenáctého ročníku spokojenost a v závěru popřáli všem účastníkům hodně štěstí do nadcházející motoristické sezóny 2008, ve které se pojede už 12. ročník Česká pojišťovna - Škoda Octavia Cupu. Program slavnostního večera pak zpestřila zpěvačka Helena Zeťová.
Michal Matějovský získal také pohár za třetí místo v hodnocení poháru za tři roky Stanislav Matějovský převzal ocenění za 3. místo pro tým O2 Motorsport Laura Hájková a Michal Matějovský spolu s dalšími oceněnými jezdci Laura Hájková, Michal Matějovský a Petr Kment na vyhlášení výsledků ČPŠOC 2007 v Mělníce