Další testování VEKRA-CSMS Racing Teamu

Pohled na vozy VEKRA-ČSMS Racing Teamu během testování na německém okruhu Lausitzring
- 31. 3. 2008, Lausitzring, Německo -

K dalším testům se vypravil početný VEKRA-CSMS Racing Team na německý okruh Lausitzring. Spolu s početným týmem jezdců se objevil na německém Lausitzringu i Michal Matějovský. "Minulého testování jsem se zúčastnit nemohl, protože se v té době testovalo s vozy SEAT na okruhu v Oscherslebenu. A jak v Poznani, tak i v Oscherslebenu byly před čtrnácti dny podmínky pro testování krajně nepříznivé - byla velká zima a chvílemi dokonce sněžilo. Tentokrát je ale všechno jinak. Teplota kolem 18°C je ideální pro všechny naše zkoušky nastavení, vše se podobá podmínkám, které obvykle panují při závodech, takže jsem spokojen," pochvaloval si průběh třídenních testů, během jejich prvního dne jezdec Michal Matějovský.

VEKRA-ČSMS Racing Team přizval k testování, vedle Michala Matějovského, také Lauru Hájkovou, Dana Skalického, Tiki Ivoševiče, Tadeáše Martínka a nově i Poláka Mateusze Lisowského. Všechny v jejich práci usměrňoval zkušený jezdec a manažer týmu Petr Fulín, který po skončení prvního testovacího dne řekl: "Máme tu k dispozici vynikající trať a pro testování téměř ideální podmínky. Během prvního dne mne velmi příjemně překvapil polský jezdec Mateusz Lisowski, který pojede v letošním roce v našem týmu. Jeho časy napovídají, že bude bojovat na špici pole jezdců. Ale i další jezdci jsou dobří a postupně se zlepšují."

Michal Matějovský si na okruhu Lausitzring vyzkoušel po zimní přestávce jízdu v cupové octavii Miroslav Budík a jezdec Dan Skalický posuzují naměřená data z telemetrie Jezdec Tadeáš Matínek během testování na okruhu Lausitzring S týmem na Lausitzringu testoval i polský jezdec Mateusz Lisowski Vozy VEKRA-CSMS Racing Teamu před zahájením testů na okruhu Lausitzring Petr Fulín před natáčením rozhovoru Petr Fulín a Polák Mateusz Lisowski při vyhodnocení údajů telemetrie Michal Matějovský si zkouší jízdu s vozem SEAT Jezdci trénovali i na počítačovém trenažeru Petr Fulín a mechanik Zdeněk Bartoš Laura Hájková během testování na okruhu Lausitzring Jezdec Tiki Ivoševič před zahájením testovacích jízd Z testování VEKRA-ČSMS Racing Teamu na okruhu Lausitzring Z testování VEKRA-ČSMS Racing Teamu na okruhu Lausitzring Z testování VEKRA-ČSMS Racing Teamu na okruhu Lausitzring Z testování VEKRA-ČSMS Racing Teamu na okruhu Lausitzring Z testování VEKRA-ČSMS Racing Teamu na okruhu Lausitzring Z testování VEKRA-ČSMS Racing Teamu na okruhu Lausitzring Z testování VEKRA-ČSMS Racing Teamu na okruhu Lausitzring Z testování VEKRA-ČSMS Racing Teamu na okruhu Lausitzring

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu