Laura Hájková na autogramiádě v Autoprofi & Matějovský v Jaroměři

Laura Hájková se zúčastnila tradičního Dne otevřených dveří společnosti Autoprofi Matějovský v Jaroměři
- 12. 4. 2008, Jaroměř -

Mladá závodnice Laura Hájková se zúčastnila v sobotu 12.4.2008 "Dnů otevřených dveří" společnosti Autoprofi & Matějovský v Jaroměři.

Také v letošním roce měli příchozí návštěvníci možnost vidět některé vozy, s nimiž již brzy jezdci zasáhnou do bojů v okruhových mistrovských závodech Česká pojišťovna Škoda Octavia Cup 2008. S autentickými dojmy ze závodů a s plány pro letošní sezónu se s nimi podělila i Laura Hájková, která bude v letošním ročníku hájit barvy VEKRA-ČSMS Racing Teamu s vozem Škoda Octavia Cup.

Pro všechny návštěvníky pak byla, kromě pohoštění, modní přehlídky a vystoupení mažoretek také autogramiáda, které se zúčastnila kromě Laury Hájkové i moderátorka celé akce Bára Štěpánová, mistryně světa z v kombinaci a slalomu a členka paralymijského českého týmu PhDr. Petra Kurková a kandidát do Senátu ČR JUDr. Miroslav Antl.

Společné foto protagonistů akce Z vystoupení mažoretek skupiny CARMEN Autogramiáda Laury Hájkové, Báry Štěpánové, PhDr. Petry Kůrkové a JUDr. Miroslava Antla Laura Hájková odpovídá na všetečné dotazy moderátorky akce Báry Štěpánové

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu