Mezi studenty Hotelové školy Bohemia

Michal Matějovský se studentkami hotelové školy Bohemia v Chrudimi
- 6. 6. 2008, Chrudim -

V pátek 6. června se zúčastnil jezdec týmu SUNRED-BRT Michal Matějovský zahradní slavnosti v areálu Hotelové školy Bohemia pod názvem "MOTOGARDEN 2008". Párty, kterou pravidelně na závěr školního roku studenti této školy pořádají, navštívilo na pět set lidí a letos byla zaměřena na motorismus.

Společnost ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT a.s. byla také jednou ze společností, které podpořily tuto akci a přispěla věcnými dary do tomboly a dražby. Získané finanční prostředky pak studenti věnovali na charitativní účely, konkrétně jako příspěvek na nákup elektrického vozíku pro postiženou holčičku.

Ve velmi příjemné a uvolněné atmosféře strávil Michal Matějovský spolu se studenty této školy celé páteční odpoledne. Zájemce informoval o posledních přípravách týmu SUNRED-BRT před závody Mistrovství světa cestovních automobilů - FIA WTCC, kterých se ve dnech 14. až 15. 6. 2008 zúčastní na brněnském Masarykově okruhu. "Bylo to moc fajn odpoledne, studentům děkuji za pozvání a potěšilo mne, že i mezi studenty je řada příznivců motoristického sportu," řekl po návratu Michal Matějovský.

Zahradní slavnost v chrudimské hotelové škole Bohemia Michal Matějovský a Zdeňka Žádníková Autogramiáda Zdeňky Žádníkové a Michala Matějovského Z vystoupení herečky Zdeňky Žádníkové

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu