Autogramiáda Michala Matějovského na výstavě AUTOTEC 2008

O podpisy během autogramiády měla zájem řada návštěvníků veletrhu AUTOTEC 2008
- 7. 6. 2008, Brno -

Ve dnech 4. až 8. 6. se na brněnském výstavišti konal další Mezinárodní veletrh užitkových vozidel, dílů a servisní techniky - AUTOTEC 2008. Toho se také účastnila i jedna z partnerských společností našeho závodního týmu - společnost PARAGAN s.r.o., která se zabývá výrobou přívěsů, návěsů, nástaveb a speciálních přepravníků. Součástí výstavy se během brněnského veletrhu stal i závodní vůz Alfa Romeo 147 GTA jezdce Šimona Kubišty, umístěný na jednom z vystavovaných přepravníků společnosti.

V prostoru stánku společnosti PARAGAN s.r.o., na volné ploše C, se také v sobotu 7. 6. 2008 konala neformální autogramiáda jezdce týmu SUNRED - BRT Michala Matějovského. Michal zde rozdal desítky podpisů svým příznivcům na plakáty a přítomné hostesky brněnského Masarykova okruhu zase pozvánky i vstupenky na blížící se podnik Mistrovství světa cestovních vozů (FIA WTCC), který se pojede za týden právě v Brně.

Během soboty si Michal Matějovský stačil prohlédnout také řadu expozic dalších firem a mimo jiné navštívil stánek jednoho z dalších partnerů týmu - společnosti ADIP spol. s r.o. v pavilonu B. Počátkem příštího týdne se už, spolu se členy španělsko-českého týmu SUNRED-BRT, přesouvá na brněnský okruh, aby se tu plně věnoval přípravám na nadcházející závody FIA WTCC.

Michal Matějovský během autogramiády na stánku společnosti PARAGAN s.r.o. Autogramiádu zpestřily hostesky Autodromu Brno Monika a Barbora Diskuse během autogramiády na stánku společnosti PARAGAN s.r.o. Michal Matějovský navštívil stánek partnerské společnosti ADIP spol. s r.o. a diskutoval se zástupcem společnosti Martinem Nevařilem Společné foto s hosteskami brněnského okruhu Barborkou a Monikou Michal Matějovský navštívil i stánek společnosti Agrotec a.s. Michal se cítí dobře i v kokpitu jiných než závodních strojů Alfa Romeo 147 GTA jezdce Šimona Kubišty vystavená na přívěsu firmy PARAGAN s.r.o

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu