Michal Matějovský se zúčastnil slavnostního předání nových policejních vozů

Michal Matějovský, Karel Abraham a Jarek Janiš spolu s policejním ředitelem Oldřichem Martinů
- 14. 11. 2008, Brno -

V pátek 14. listopadu 2008 slavnostně předal ministr vnitra Ivan Langer a policejní prezident Oldřich Martinů na Masarykově okruhu v Brně 680 nových automobilů Policie ČR. Policie ČR tak získala 500 octavií ve verzi policejní, 100 octavií ve verzi civilní a 80 dodávkových speciálů pro dopravní policii.

Po tiskové konferenci měli účastníci možnost projet se po závodní trati brněnského Masarykova okruhu v nových policejních vozech, které řídili policisté či známí automobiloví závodníci Karel Abraham, Michal Matějovský a Jarek Janiš. Účastníci dále shlédli výstavku historických policejních vozidel a mohli posoudit jak se měnil jejich design až do roku 2008. Nová vozidla zaplnila všechna parkovací místa v areálu Masarykova okruhu. Plochu paddocku, obvykle vyskládanou pestrobarevnými kamióny věhlasných motoristických týmů, tvořily octavie, poskládané do nápisu názvu projektu P1000, jehož součástí je i dodávka nových automobilů pro Policii ČR. Na pokyn ministra vnitra Ivana Langera pak vyrazila auta k jízdě po Masarykově okruhu a následně na policejní služebny v celé České republice.

Z předání nových policejních vozů v Brně Z předání nových policejních vozů v Brně Z předání nových policejních vozů v Brně Z předání nových policejních vozů v Brně

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu