Na výstavě ESSEN MOTOR SHOW 2008

Jezdci Tim Sandler a Michal Matějovský se setkali na stánku firmy SANDTLER na výstavě ESSEN MOTOR SHOW
- 7. 12. 2008, Essen, Německo -

Essen Motor Show je pro Evropany stejným svátkem, jako je například pro Američeny specializovaná motoristická výstava SEMA (Specialty Equipment Market Association). Je to velká událost, plná velkých věcí, velkých jmen a velkých čísel. Na ploše více než 100.000 m2 bylo i tentokrát v Essenu k vidění snad vše co nabízí trh s automobilovými doplňky i s vybavením pro motoristický sport.

Mezi vystavovateli samozřejmě nemohli chybět ani firmy zastupující nabídku sportovních doplňků a oblečení pro závodní jezdce. Výstavy se zúčastnil také jezdec týmu SUNRED-BRT Michal Matějovský, který se zde sešel se svým závodním kolegou Němcem Timem Sandtlerem (www.tim-sandtler.de). Michal si prohlédl aktuální nabídku společnosti SANDTLER a vybral si také některé doplňky a oblečení pro nadcházející závodní sezónu 2009.

Z návštěvy expozice firmy SANDTLER na výstavě ESSEN MOTOR SHOW 2008 Z návštěvy expozice firmy SANDTLER na výstavě ESSEN MOTOR SHOW 2008 Z návštěvy expozice firmy SANDTLER na výstavě ESSEN MOTOR SHOW 2008 Z návštěvy expozice firmy SANDTLER na výstavě ESSEN MOTOR SHOW 2008 Zajímavé exponáty na výstavě ESSEN MOTOR SHOW 2008 Zajímavé exponáty na výstavě ESSEN MOTOR SHOW 2008 Zajímavé exponáty na výstavě ESSEN MOTOR SHOW 2008 Zajímavé exponáty na výstavě ESSEN MOTOR SHOW 2008

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu