Michal Matějovský se před odjezdem do Barcelony sešel s představiteli společnosti SEAT ČR

Ing. Petr Táborský symbolicky předal Michalu Matějovskému klíčky od vozu SEAT
- 21. 4. 2008, Praha -

Michal Matějovský se v úterý minulý týden vrátil ze Španělska a již tam cestuje znovu. A opět k testům, nyní k oficiálním před zahájením nové soutěže SEAT León Eurocup, která odstartuje již 18. května ve španělské Valencii.

"Odjíždíme právě do Valencie, kde se v pátek 25. 4. uskuteční první oficiální testy soutěže SEAT León Eurocup a kde bych se měl poprvé sejít s jezdci z řady evropských zemí, kteří budou v tomto novém evropském poháru startovat. Jedeme už dnes, tentokrát po vlastní ose s novým vozem SEAT León od společnosti IVG", řekl před odjezdem Michal Matějovský, se kterým se v Praze rozloučil vedoucí divize SEAT společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. (IVG) Ing. Petr Táborský. Popřál jezdci týmu SUNRED-BRT hodně úspěchů v nadcházející sezóně a symbolicky mu předal klíče od vozu SEAT, který mu pro letošní sezónu společnost IVG zapůjčila.

Ing. Petr Táborský a Michal Matějovský SEAT León pro Michala Matějovského SEAT León pro Michala Matějovského Diskuse během loučení před odjezdem

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu