Klid před bouří

Automobilový závodník Milan Maděryč navštívil Michala Matějovského v boxech stáje SUNRED-BRT a prohlédl si Michalův vůz
- 13. 6. 2008, Brno -

I když v pátek 13. 6. nebyly v programu jezdce Michala Matějovského žádné jízdy, rozhodně neměl času nazbyt. Již od časného rána například probíhalo v přímém přenosu vysílání pořadu "Dobré ráno s Českou televizí" a řada záběrů byla právě z boxů stáje SUNRED-BRT. V průběhu dne pak Michala čekala řada administrativních povinností spojených s technickou přejímkou, briefingem jezdců, natáčením rozhovoru pro pořad Branky, body, vteřiny, či natáčení rozhovorů pro různé rozhlasové stanice a také řada setkání s přáteli a hosty brněnského podniku FIA WTCC. Mechanici zase pracovali na výměně motoru a převodovky pro vůz Toma Coronela i Michala Matějovského. Boxy stáje SUNRED-BRT navštívil také automobilový závodník Milan Maděryč, který se živě zajímal o přípravu Michalova vozu pro sobotní kvalifikaci a nedělní závody.

"V týmu probíhá vše podle připraveného harmonogramu. Závody FIA WTCC jsou skutečně vrcholným motoristickým podnikem a tak se snažíme přispět k tomu, aby organizace práce v týmu byla skutečně na vysoké úrovni. Pro nás je toto i příležitost, jak se drobně revanšovat za velmi přátelský přístup ke členům našeho týmu ze strany Španělů během příprav na závody SEAT Leon Eurocup. Včera jsme stihli s našimi španělskými kolegy večer chvilku posedět v tradičním moravském sklípku nedaleko Brna, ale dnes už se zase vše točí jen kolem přípravy na závodní víkend," řekl v předvečer závodů FIA WTCC v Brně Stanislav Matějovský.

Páteční povinné vážení Jeden ze španělských mechaniků připravuje nový motor a převodovku do Michalova vozu pro sobotní kvalifikaci Výměna motoru Kontrola vozu technickými komisaři v boxech stáje SUNRED-BRT V paddocku je již vše připraveno pro víkendové závody Michal při oficiálním focení jezdců FIA WTCC Michal Matějovský při natáčení rohovoru pro ČT Členové španělského týmu našli zázemí u VEKRA-ČSMS Racing Teamu V tradičním moravském sklípku V tradičním moravském sklípku V tradičním moravském sklípku V tradičním moravském sklípku

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu