Matějovský se mezi světovou špičkou neztratil

Michal Matějovský v jednom ze sobotních volných tréninků na brněnském automotodromu
- 14. 6. 2008, Brno -

Sobota byla pro jezdce FIA WTCC na brněnském okruhu ve znamení kvalifikace na nedělní závody. Té předcházely dva dopolední volné tréninky a už v nich se Michal Matějovský umisťoval mezi první polovinou netovárních jezdců. Těch startovalo v Brně celkem deset. V prvním volném tréninku skončil Matějovský s časem 2:12.456 na 19. místě (5. mezi netovárními jezdci) a ve druhém tréninku pak byl opět pátý mezi netovárními jezdci (celkově pak osmnáctý) s mírně zlepšeným časem 2:11.892.

Kvalifikační jízdy se jely v sobotu odpoledne za příznivého slunečného počasí. Michal v nich potvrdil dobré výsledky z dopoledních tréninků, když si zlepšil svůj čas 2:11.232 a obsadil tak celkově 19. místo (4. místo mezi netovárními jezdci). V prvním závodě, který na brněnském automotodromu odstartuje v neděli krátce po poledni, tak bude ve svém premiérovém závodě FIA WTCC startovat z desáté řady startovního roštu!

Jezdci Tom Coronel (uprostřed) a Michal Matejovsky sledují výsledky volných tréninkových jízd Stanislav Matějovský a šéf týmu SUNRED Joan Orus Michal Matějovský a Karel Abrahám Michal Matějovský přišel podpořit Lauru Hájkovou na start sobotního závodu ČPŠOC Sobotní kvalifikace Sobotní kvalifikace Sobotní kvalifikace Sobotní kvalifikace Příprav před kvalifikací v boxech stáje SUNRED-BRT Příprav před kvalifikací v boxech stáje SUNRED-BRT Příprav před kvalifikací v boxech stáje SUNRED-BRT Příprav před kvalifikací v boxech stáje SUNRED-BRT Boxy týmu SUNRED-BRT navštívila také ředitelka Automotodromu Brno Mgr. Ivana Ulmanová Pitwall u týmu SUNRED Návrat do boxů po jedné z jízd sobotního volného tréninku Po skončení kvalifikační části byla s výsledkem spokojenost

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu