Příští závod: Brno!

Michal Matějovský před závodem na mosteckém okruhu
- 6. 6. 2009, Most -

Po úspěšném víkendu ve Valencii se Michal Matějovský přesunul na mostecký autodrom, kde v rámci testovacího programu jel o tomto víkendu s vozem SEAT Leon TDI slovenského týmu SEAT Sport Slovakia vytrvalostní závod MMČR ve třídě do 2000 ccm. Na voze došlo v období od minulého podniku MMČR k několika úpravám jak na podvozku, tak i na elektronice. „Mám velkou radost, že vývoj vozu SEAT s motorem TDI úspěšně pokračuje a já mohu uplatňovat během těchto prací některé své zkušenosti, hlavně v oblasti nastavení podvozku,“ řekl v Mostě Michal Matějovský, který v sobotním vytrvalostním závodě skončil ve své třídě na výborném 3. místě.

Nyní se už ale královéhradecký jezdec pomalu soustředí na blížící se druhý podnik seriálu závodů SEAT Leon Eurocup. Ten se uskuteční o víkendu 20.-21.6.2009 v Brně a Michal Matějovský se v něm, v rámci tohoto seriálu závodů, představí poprvé domácímu publiku a zároveň jako jeden z jeho vedoucích jezdců. „Trému nemám, na domácí podnik SEAT Leon Eurocup se už velmi těším. Trať dobře znám a tak si věřím, že dobré umístění, které v evropském poháru vozů SEAT mám, udržím nebo i zlepším. Evropská špička je v tomto seriálu ale velmi vyrovnaná, takže boje budou jako obvykle velmi zajímavé a proto všechny na tyto závody do Brna srdečně zvu,“ poznamenal k blížícímu se podniku SEAT Leon Eurocup v Brně Michal Matějovský.

Jezdci Michael Vorba a Michal Matějovský SEAT León TDI týmu SEAT Sport Slovakia Závod se konal za silného deště Střídání jezdců

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu