Setkání mistrů 2009 v brněnské Kart Aréně

Stupně vítězů z brněnského Setkání mistrů
- 24. 1. 2009, Brno -

V sobotu 24. ledna 2009 se v brněnské Kart Aréně uskutečnil dvouhodinový závod motokár, ve kterém se utkalo osm tříčlenných družstev. Brněnské sekání mistrů je závodem vybraných nejlepších českých a slovenských automobilových a motocyklových závodníků ze všech disciplín motoristického sportu. Hlavní myšlenkou je setkání sportovců, kteří se za celý rok nemají šanci potkat a kteří si i během měsíců závodní nečinnosti mají chuť zazávodit a pobavit se. Partnerem tohoto podniku se stala společnost MA-FRA - přední evropský výrobce autokosmetiky (www.gratia.cz).

Závodů se zúčastnil také Michal Matějovský a Miroslav Forman. Matějovský nastoupil v družstvu "Kabrňáci" spolu s Jirkou Mičánkem ml. a Ladislavem Hanákem. a skončili druzí. Forman soutěžil spolu s Petrem Líbalem a Markem Friedem (team "Mrtvá želva") a po technických problémech skončili na místě osmém.

"Všechno proběhlo v pohodě, jen asi 30 minut po startu jsme museli na chvíli měnit motokáru, protože nám praskla pružina regulace plynu. Byli jsme v té době na 2. místě. Díky této technické závadě jsme se propadli až na 4. místo, ale ve zbývajícím průběhu závodu jsme ztrátu opět smazali a nakonec jsme druhé místo z počátku závodu obhájili i v cíli," řekl po setkání mistrů v Brně spokojený Michal Matějovský.

Výměna jezdců během závodu Družstvo KABRŇÁCI skončilo na 2. místě

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu