Jiří Forman opět vévodí šampionátu České republiky ve třídě Rotax Max Challenge

Jiří Forman v čele pole jezdců závodu třídy Rotax Max Challenge v Písku
- Písek, 27. 9. 2009 -

O uplynulém víkendu se konal v Písku další závod Mistrovství České republiky v kartingu. Již tradičně patřila k nejlépe obsazeným třída ROTAX MAX, ve které bojuje o titul i mladý jezdec ČSMS Jiří Forman.

V pátečních volných trénincích padala na písecký okruh rosa, přesto v těchto nepříliš častých podmínkách dokázal být Jiří Forman nejrychlejší. V sobotu se jel měřený trénink, ve kterém se Jirkovi již tolik nedařilo a skončil druhý za svým týmovým kolegou Lukášem Vrečkou. V neděli se jel nejprve ranní warm up, který Jirka vyhrál, a potom se závodilo. "První závod jsem odstartoval až ze čtvrtého místa, ale velice rychle jsem se dostal na druhé místo za Lukáše Vrečku, kterého jsem vzápětí předjel a dostal se tak do čela pole jezdců, kde jsem vydržel až do závěrečného odmávnutí šachovnicovým praporkem.".", popsal po prvním závodě na okruhu v Písku jeho průběh jezdec Jirka Forman. Druhý závod se pak nesl ve velice podobném duchu a tak si Jirka z píseckého okruhu odvezl dvě vítězství a deset bodů náskoku v čele tabulky průběžného pořadí šampionátu.

Jiří Forman, Rotax Max Chalenge, Písek Jiří Forman, Rotax Max Chalenge, Písek Jiří Forman, Rotax Max Chalenge, Písek Jiří Forman, Rotax Max Chalenge, Písek Jiří Forman, Rotax Max Chalenge, Písek Jiří Forman, Rotax Max Chalenge, Písek Jiří Forman, Rotax Max Chalenge, Písek Jiří Forman, Rotax Max Chalenge, Písek

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu