Brněnský okruh patřil v neděli seatům

Michal Matějovský s vozem Seat León během nedělních testů na brněnském okruhu
- 5. 4. 2009, Brno, Masarykův okruh -

Celou první dubnovou neděli probíhalo na brněnském Masarykově okruhu, za příznivého a teplého jarního počasí, intenzivní testování týmů SUNRED-BRT, SUNRED a SEAT Sport Slovakia s vozy značky Seat. Zatímco první dva týmy připravovaly své vozy na závod Seat León Eurocupu v Brně, který je součástí FIA WTCC víkendu 20. - 21. 6. 2009, SEAT Sport Slovakia testoval vůz na první závod MMČR, který se v Brně pojede už ve dnech 25. -26. 4. 2009.

"Jsem moc rád, že máme okruh jen pro sebe a tudíž máme dost času věnovat se optimálnímu nastavení vozu na pro mě nejvýznamnější závod roku, právě tady v Brně," řekl Michal Matějovský a dodal: "Neděle je tady pro nás nejdůležitější a chtěl bych poděkovat vedení automotodromu, že nám zde testování umožnilo. Budeme sice jezdit ještě v pondělí, ale odpoledne se už budeme přesouvat do italské Imoly, kde ve středu 8. 4. proběhnou oficiální testy jezdců pro seriál Seat León Eurocup 2009."

Trať brněnského automotodromu si v neděli také vyzkoušel host týmu Milan Vaňkát a na jeho výkonech bylo vidět, že tuto trať dodře zná. Jezdec SEAT Sport Slovakia Vlado Hybáček představil nový vůz pro letošní sezónu MMČR. Jedná se o Seat León, opět s naftovým motorem a první výsledky testů vypadaly velmi dobře.

Časy z brněnského testování Sunred-BRT+Sunred:

Matějovský/SUNRED-BRT/ - 2.11:1
Puyo /SUNRED/ -2.11:8
Barth /SUNRED/ -2.12:0
Ibran /SUNRED/ -2.12:1
Ponti /SUNRED/ -2.13:1
Kauphues /SUNRED/ - 2.13:2

Michal Matějovský s vozem Seat León při testech na brněnském okruhu Testování na brněnském okruhu - Michal Matějovský Testování na brněnském okruhu - Michal Matějovský Testování na brněnském okruhu - Michal Matějovský Vozy týmu SUNRED připravené k testování Michal Matějovský během rohovoru pro ČT V Brně testoval se seatem i jezdec Milan Vaňkát Na trati brněnského okruhu Španěl Ibran Juan Orús spolu s Milanem Maděryčem a Stanislavem Matějovským Karel Kubů spolu s jezdcem Milanem Vaňkátem Milan Vaňkát a Michal Matějovský Jezdci Štefan Rosina a Michal Matějovský Závodní technika týmu SUNRED na brněnském automotodromu Nastavování vozu v boxech Testování v Brně Michal Matějovský testuje svůj Seat León Jezdec Vlado Hybáček v diskuzi s Juanem Orúsem Michal Matějovský spolu s Milanem Maděryčem Michal Matějovský s hosty týmu Seat León TDI pro závody MMČR

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu