Michal Matějovský: „Byl to náročný týden...“

Michal Matějovský vyjíždí k jedné z testovacích jízd na okruhu Imola
- 8. 4. 2009, Imola, Itálie -

Testování v Brně a Imole má za sebou jezdec týmu SUNRED-BRT Michal Matějovský. „První závod ve Valencii se blíží a já se připravuji velice intenzivně. Když zhodnotím uplynulé testování, tak jsem moc spokojený. V Brně jsme udělali hodně práce na nastavení podvozku a měl jsem nejrychlejší časy, druhý jezdec skončil za mnou se ztrátou 0,7 s. Po skončení testování, v pondělí odpoledne, se celý tým přesunul na okruh do Imoly. Na tomto okruhu jsem byl poprvé. Je to krásná, ale náročná trať. Podobně jako já v Brně měli v Imole výhodu místní jezdci. Na nejlepšího z nich jsem ztrácel 0,6 s. Celý den jsme pracovali na nastavení vozu. Stále vím o rezervách a tak věřím, že na závod to bude ještě lepší,“ řekl po skončení testování v Itálii Michal Matějovský.

Nyní má Matějovský před sebou závod MMČR v Brně, kde startuje s vozem Seat TDI týmu SEAT Sport Slovakia. „Jsem rád, že mě kolegové ze slovenského týmu SEAT Sport Slovakia přizvali k vývoji tohoto vozu a věřím, že tady budu moc zúročit své zkušenosti ze Seat Leon Eurocupu,“ podotkl ke své spolupráci se slovenským týmem Michal Matějovský, kterého následně před prvním závodem seriálu Seat León Eurocup čeká ještě závěrečné testování na okruhu ve Valencii.

Seat León Eurocup, testování, Imola Seat León Eurocup, testování, Imola Seat León Eurocup, testování, Imola Seat León Eurocup, testování, Imola

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu