Jezdci týmu BRT se setkali s motoristickými novináři

M. Matějovský, P. Najman a J. Král při zahájení setkání s novináři v hotelu Hilton
- 16. 4. 2009, Praha -

Petr Najman, manažer Bohemia Racing Teamu, Michal Matějovský a Josef Král, oba jezdci týmu BRT, se setkali ve čtvrtek 16. 4. odpoledne v jednom ze salónků hotelu Hilton v Praze s motoristickými novináři. Každý z obou jezdců startuje v rozdílných disciplínách - Michal Matějovský, který se orientuje na cestovní vozy, se v letošním roce objeví opět ve startovní listině jezdců seriálu SEAT León Eurocup a formulový jezdec Josef Král bude startovat v mezinárodním prestižním seriálu Formule Master. Většinu závodů jedou oba jezdci při společném závodním víkendu mistrovství světa cestovních vozů FIA WTCC, Josef Král navíc startuje také při dvou Velkých cenách mistrovství světa F1.

Na setkání s novináři představili jak svoji techniku, tak i plány a cíle pro letošní sezónu. Král sezónu zahájí v polovině května ve francouzském Pau a Matějovský o čtrnáct dnů později ve španělské Valencii. Ani český divák nezůstane ochuzen a bude moci oba jezdce podpořit předposlední červnový víkend ve dnech 20. až 21. června na Masarykově okruhu v Brně. Před ostrým startem do sezóny čeká jezdce ještě dokončení série testování v zahraničí i na domácích okruzích. Oba jezdci v testech dosahují nejrychlejších měřených časů, což je příslibem dobrých výsledků v závodech obou seriálů. To mimo jiné potvrzuje Králův traťový rekord, který zajel v prosinci loňského roku ve Valencii.

Jarní testování si jezdci zpestří i prvním závodním víkendem seriálu Mezinárodního mistrovství ČR v závodech automobilů na okruzích, kde spolu s dalšími jezdci BRT zahájí letošní sezónu. Závody se jedou příští víkend, 25. až 26. dubna.

Manažer týmu BRT Petr Najman spolu s jezdci Michalem Matějovským a Josefem Králem Michal Matějovský při rozhovoru s jedním z novinářů v hotelu Hitlon Majitel K plus K motorsport Karel Kubů (druhý zprava) spolu se Stanislavem Matějovským na setkání v hotelu Hitlon Salonek Karlín I během setkání s novináři Josef Král a Michal Matějovský se sešli na setkání s novináři v hotelu Hilton Josef Král a Michal Matějovský Michal Matějovský s vozem SEAT při testování na brněnském okruhu Josef Král při testovací jízdě

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu