Vozy K plus K motorsportu jsou připraveny

Farář Zbignew Jan Czendlik spolu s jezdci Adamem Lackem a Michalem Matějovským u vozu Saleen S7R
- 26. 4. 2009, Česká Třebová -

V úterních ranních hodinách vyráží ze své základny kamiony týmu K plus K motosport na první závod letošní sezóny, kde tým nasazuje dva vozy Saleen S7R do třídy FIA GT 1. Ještě před tímto odjezdem navštívil sídlo týmu v České Třebové Farář Zbignew Jan Czendlik a za asistence jezdců Michala Matějovského, Adama Lacka a velkého zájmu médií požehnal oběma vozům, všem jezdcům i celému týmu.

Farář Czendlik se také velmi zajímal o závodní techniku a dokonce do jednoho z vozů usedl, aby si sám vyzkoušel posez za volantem tohoto závodního vozu. Pan farář patří k příznivcům automobilových závodů a proto také živě diskutoval s jezdci, jak o závodech vozů GT, tak i SEAT León Eurocup, ve kterých za tým SUNRED–BRT startuje Michal Matějovský. „Určitě si příští víkend nenechám ujít přímý přenos z prvních závodů FIA GT z anglického Silverstonu a rád se za Vámi přijedu na některý ze závodů podívat,“ řekl farář při loučení a popřál oběma jezdcům hodně štěstí.

Farář Zbignew Jan Czendlik si vyzkoušel posez v kokpitu vozu Saleen S7R Farář Zbignew Jan Czendlik spolu s majitelem týmu K plus K motorsport Karlem Kubů Požehnání vozům Saleen S7R Požehnání vozům Saleen S7R

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu