Autogamiáda ve stánku společnosti SEAT ČR na výstavě Autosalon Brno 2009

Autogramiáda jezdce Michala Matějovského na výstavě Autosalon Brno 2009
- 7. 6. 2009, Brno -

Bohatý program a také lákavé expozice řady renomovaných automobilových firem z celého světa lákají denně tisíce návštěvníků na výstavu Autosalon Brno 2009. Ta byla na brněnském výstavišti pro veřejnost oficiálně zahájena v sobotu 6. 6. 2009.

V neděli navštívil stánek společnosti SEAT ČR také jezdec týmu SUNRED-BRT Michal Matějovský, který se zde setkal mimo jiné s ředitelem divize SEAT společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. (IVG) panem Ing. Petrem Táborským a také s marketingovým manažerem značky SEAT panem Filipem Stoulilem. Organizátoři uspořádali pro návštěvníky stánku autogramiádu, během které se zájemci Michal diskutoval zejména o blížícím se podniku SEAT León Eurocup. "Velmi mne překvapil obrovský zájem fanoušků. Přes slušnou zásobu plakátů a podpisových karet nebylo za chvilku co podepisovat…", řekl v Brně Michal Matějovský, jeden z vedoucích jezdců letošního evropského seriálu SEAT León Eurocup.

Závody vozů SEAT (2. podnik letošního seriálu závodů SEAT León Eurocup) se uskuteční v Brně v rámci podniku nadcházejícího podniku MS cestovních automobilů FIA WTCC (20. -21. 6. 2009). O tento motoristický podnik je značný zájem a očekává se velká návštěvnost.

Autogramiáda jezdce Michala Matějovského na výstavě Autosalon Brno 2009 Autogramiáda jezdce Michala Matějovského na výstavě Autosalon Brno 2009 Z expozice společnosti SEAT ČR Z expozice společnosti SEAT ČR

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu