Matějovský letos poprvé testuje doma

Michal Matějovský, testování týmu SUNRED-BRT Brno 2010
- Hradec Králové, 8. 4. 2010 -

Jezdec Michal Matějovský z týmu SUNRED-BRT ve čtvrtek 8. dubna letos poprvé testoval svůj SEAT na domácím brněnském automotodromu, kde se v tomto roce závody FIA WTCC i SEAT León Eurocup pojedou na přelomu července a srpna.

Čtyřiaadvacetiletý královéhradecký závodník, který jako jediný Čech bude v této sezóně již potřetí startovat v prestižním SEAT León Eurocupu, zahájil spolu s týmem SUNRED-BRT dvoudenní testování v Brně. K dispozici má vůz SEAT León pro sezónu 2010, který je vybaven úplně novým skeletem. Čtvrteční testování bylo zaměřeno na první ladění vozu a v závěru prvního testovacího dne byl jezdec spokojen nejen s ideálním počasím, které po celý den testování na okruhu panovalo: "První dojmy jsou skutečně velmi dobré. Celkem jsem najel téměř šedesát kol, během kterých jsme na voze hodně pracovali. Objevily se drobné problémy se spojkou, ladili jsme motor i nastavení vozu. Přesto se mi podařilo zajet zde lepší časy než vloni.", řekl Michal Matějovský.

Michal Matějovský - testování týmu SUNRED-BRT Brno 2010 Michal Matějovský - testování týmu SUNRED-BRT Brno 2010 Michal Matějovský - testování týmu SUNRED-BRT Brno 2010 Michal Matějovský - testování týmu SUNRED-BRT Brno 2010

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto