Michal Matějovský natáčel se štábem TV Nova na brněnském okruhu

Michal Matějovský a Mirek Vaňura spolu se štábem TV Nova během natáčení pořadu TV Nova 112 - v ohrožení života
- Brno, 9. 4. 2010 -

Další reportáže známého publicistického pořadu TV Nova 112 - V ohrožení života, uvedou v úterý 13. dubna záběry z brněnského okruhu, které tam ve čtvrtek během testovaní týmu SUNRED-BRT natáčel s Michalem Matějovským štáb televize Nova. "Rychlá jízda na hranici možností patří výlučně na závodní okruhy, jako je například tento a musí být pod kontrolou zkušených jezdců - závodníků. Bohužel se denně setkáváme na našich cestách s tím, že si běžní řidiči silnici pletou se závodním okruhem a pak to většinou končívá havárií s nepříjemnými, někdy i tragickým důsledky pro zúčastněné. A o tom bude, mimo jiné, i právě připravovaný díl naší stodvanáctky, kterou uvidí diváci již příští úterý, deset minut po 22 hod, na TV Nova," prozradil na brněnském automotodromu ve čtvrtek protagonista pořadu a jeho moderátor Mirek Vaňura.

Testování se v pátek 9. 4. zúčastnili také další hosté. Byli mezi nimi např. redaktor týdeníku Sedmička, který si za volantem závodního vozu vyzkoušel roli závodního jezdce a kterého Michal Matějovský také svezl v SEATu připravovaném v týmu Seat Sport Slovakia pro závody Mezinárodního mistrovství ČR v závodech automobilů na okruzích. Stejným vozem uskutečnil spolu s Michalem testovací jízdu i výherce soutěže vyhlášené českým Fan-klubem WTCC pan Cigánek z Náměšti nad Oslavou.

"Jsem rád, že nám po oba dny přálo počasí a že jsme měli možnost vyzkoušet před nadcházející sezónou na domácím okruhu naši techniku a společně s Vlado Hybáčkem také vůz pro MMČR, který doznal mnohých vylepšení," řekl v pátek po skončení testů na brněnském okruhu Michal Matějovský, který už příští týden zamíří k dalším testům na okruh v belgickém Zolderu.

Z natáčení TV Nova 112 - v ohrožení života Z přípravy článku pro týdenník Sedmička Michal Matějovský a pan Cigánek, výherce soutěže Fan-klubu WTCC Pan Cigánek, výherce soutěže Fan-klubu WTCC v závodním voze SEAT Testování Brno, Michal Matějovský Testování Brno, Michal Matějovský Testování Brno, Alexej Dudukalo Testování Brno, Alexej Dudukalo Testování Brno, Michal Matějovský Testování Brno, Michal Matějovský Michal Matějovský a Stanislav Matějovský Michal Matějovský spolu s inženýrem týmu SUNRED-BRT při vyhodnocení údajů telemetrie

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto