Den otevřených dveří v autosalónu společnosti Autoprofi&Matějovský v Jaroměři

Michal Matějovský během rozhovoru s Bárou Štěpánovou
- Jaroměř, 17. 4. 2010 -

Michal Matějovský se před odjezdem k dalším testům, které se budou konat v druhé polovině týdne na okruhu v belgickém Zolderu, zúčastnil tradičního Dne otevřených dveří společnosti Autoporofi&Matějovský , které se konalo v sobotu odpoledne v Jaroměři. Moderátorka celé akce, herečka Bára Štěpánová, s ním pohovořila o stavu přípravy před nadcházející sezónou. Stejným způsobem vyzpovídala i druhého vzácného hosta odpoledne v Jaroměři, automobilového závodníka, Jana Kopeckého. Návštěvníci se tak dozvěděli mnoho zajímavého o stavu přípravy obou jezdců před letošní sezónou.

V bohatém programu pak, mimo jiné, vystoupila i zpěvačka Livie Kuchařová, sestra Miss World z roku 2007 Taťány Kuchařové, zazpívala i Bára Štěpánová, diváci shlédli během třídílné módní přehlídky řadu modelů z dílny módních návrhářek Jitky Šedové a Katky Baliharové a všichni pak dostali možnost svézt se v elegantním modelu Škoda SUPERB kombi a dravém a hravém modelu Yeti. Zážitky z příjemného programu umocnilo také nádherné jarní počasí, které po celý Den otevřených dveří v sobotu v Jaroměři panovalo.

Den otevřených dveří moderovala herečka Bára Štěpánová Zpěvačka Livie Kuchařová při svém vystoupení Z módní přehlídky Zpěvačka Livie Kuchařová s automobilovými závodníky Janem Kopeckým a Michalem Matějovským

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto