Matějovský testoval v Zolderu

Michal Matějovský s vozem SEAT týmu SUNRED-BRT během testů na belgickém okruhu v Zolderu
- Zolder, 22. 4. 2010 -

Novinkou letošního seriálu závodů SEAT Leon Eurocup je závod v belgickém Zolderu. Jezdci týmu SUNRED-BRT a SUNRED, Michal Matějovský a Alexej Dudukalo nenechávají nic náhodě a v rámci přípravy na letošní sezónu proto testovali ve druhé polovině tohoto týdne na okruhu v Zolderu. Při tomto testování se jezdci hlavně zaměřili na nastavení podvozku a na práci na brzdovém systému, protože tento okruh je extrémně náročný právě na brzdy. Testování přálo počasí a oba jezdci tak získali před zahálením letošní sezóny cenné zkušenosti.

"Jsem na této trati poprvé a zdejší okruh se mi velmi líbí, obzvláště zdejší horizonty. S Alexejem jsme jezdili vyrovnané časy, spolupracovali jsme spolu s inženýrem na nastavení vozu. To, zda jsme optimální nastavení našli, se uvidí zde v červnu při závodech," řekl po testech v Zolderu Michal Matějovský, který se ihned po testování přesunul na brněnský okruh, kde již o tomto víkendu pojede s vozem SEAT TDI týmu SEAT Sport Slovakia první podnik MMČR spolu s Vladem Hybačkem.

Z testování na okruhu v Zolderu Z testování na okruhu v Zolderu Z testování na okruhu v Zolderu Z testování na okruhu v Zolderu

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto