Matějovský byl v Brně v jednom kole

Michal Matějovský spolu s Jordi Gené, Gabrielem Tarquini, Karlem Abrahamem a Ondrou Laušmanem na tiskové konferenci ve VIP zázemí na brněnském okruhu
- 02. 08. 2010, Brno -

Když v neděli skončil další podnik SEAT León Eurocup, měl za sebou jezdec týmu SUNRED-BRT Michal Matějovský tři pořádně rušné dny. "Skutečně jsme se snažili neponechat nic náhodě, před závody jsem se cítil velmi dobře, přesto jsme s sebou vzali i našeho fyzioterapeuta, také mechanici dělali pro nastavení vozu po havárii v Brands Hatch maximum, ale hned v první zatáčce sobotního závodu mne sestřelil Protugalec Brav... Jsem proto velmi rád, že v neděli se již skutečně závodilo a že jsem svým fanouškům mohl předvést, jak se z posledního místa dá dojet pro body. Jsem také velmi rád, že příznivců přišlo opravdu hodně a měli také možnost hodně toho během závodů vidět. Řada akcí spojená s provozem týmu na závodním okruhu totiž se závoděním zdánlivě nesouvisí, ale k závodům neodmyslitelně patří. V pátek jsme například připravili, ve spolupráci s brněnským automotodromem, návštěvu dětí z dětského domova Klokánek a to jak u našeho týmu, tak i u týmu SEAT FIA WTCC. Role průvodce se ujal zkušený závodník a můj kamarád Jirka Janák. Děti zajímala hlavně závodní technika a podle jejich reakcí to pro ně byl úžasný zážitek." konstatoval na nedělní autogramiádě královéhradecký automobilový závodník.

V sobotu byl hostem týmu SUNRED-BRT výherce tipovací soutěže serveru www.wtcc-fanklub.cz soutěže pan Vojtěch Bezvoda z Jaroměře:"Byl to pro mne mimořádný zážitek. Na okruh jsem přijel už v sobotu brzy ráno a prakticky celý den jsem byl hostem týmu. Spolu se závodníkem Jiřím Janákem jsme procházeli depo a měli jsme možnost zblízka pozorovat dění v týmech FIA WTCC, zejména těch jezdců, kteří jedou s vozy SEAT. Samozřejmě jsem ale nejvíce času strávil s Michalem Matějovským a jeho týmem. Děkuji jim za tuto krásnou zkušenost.", řekl po závodech pan Vojtěch Bezvoda.

Další dění v týmu shrnul po závodech manažer týmu Stanislav Matějovský: "V našich dvou VIP zázemích na automotodromu jsme uvítali přes 150 hostů, o které se postarali hostesky týmu BRT. V neděli ráno jsme již v 9:30 uspořádali tiskovou konferenci k závodům FIA WTCC a SEAT Leon Eurocup, na které byli jezdci Jordi Gené, Gabriele Tarquini, Karel Abrham a Michal Matějovský. Tiskové konference, o kterou byl nebývalý zájem z řad novinářů i návštěvníků týmu, se zúčastnil také Ondra Laušman, představitel týmu Speed Performance Show z , který se spolu se svým týmem, jako vítěz celostátního kola soutěže FORMULE 1 na středních školách, zúčastní letos na podzim celosvětového finále této soutěže v Singapuru. Po nedělním závodě zavítal do VIP salonku, který byl v dekoraci společnosti VEBA Broumov a Floristické školy z Hradce Králové, také Michal Matějovský aby se podělil s hosty o své dojmy ze závodů. Při tom ještě stihnul podepsat a rozdat řadu plakátů. Výrobky z brokátu, exportova společností VEBA Broumov především do Afriky, představila hostům Jana Příhodová, Miss Blond International z roku 2000, která je několik let tváří této společnosti. Na startovním roštu, stupních vítězů, startu závodů FIA WTCC a dalších místech autodromu náš tým i značku SEAT reprezentovaly modelky od CATRIN Agency SK (www.catrin.sk ) a budily velkou pozornost. Z pohledu týmu a snad i z pohledu našich návštěvníků, fandů motoristického sportu, se poslední podnik závodů SEAT Leon Eurocup a FIA WTCC stal vydařenou akcí a chceme proto všem, kteří se podíleli na jejím bezchybném zabezpečení poděkovat, zvláště pak děkuji za vstřícný přístup vedení brněnského autodromu, tak i jeho dalších zaměstnanců."

Jezdec Jiří Janák spolu s výhercem tipovací soutěže panem Vojtěchem Bezvodou Michal Matějovský a Jiří Janák mezi dětmi z brněnského domova Klokánek Michal Matějovský spolu s hosteskami agentury CATRIN Modelka Jana Přídová prezentovala šaty společnosti VEBA Masáž před závodem Michal při rozhovoru s Jiřím Hájkem během autogramiády O plakáty Michala Matějovského byl na brněnském autodromu velký zájem Tarquini, Gené a Matějovský na tiskové konferenci VEBA připravila pro VIP zázemí výstavku svých modelů pro Afriku Michal a Karel Abraham před tiskovou konferencí na brněnském automotodromu Vlado Hybáček a Stanislav Matějovský Z přípravy druhého týmového zázemí v prostoru depa

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto