Michal Matějovský na akci TRUCKFEST 2010 v Hradci Králové

Autogramiáda Michala Matějovského na stanovišti sdružení dopravců ČESMAD BOHEMIA na Truckfestu 2010 v Hradci Králové
- 11. 09. 2010, Hradec Králové -

Tak jako každé září i letos se konala na letišti poblíž Hradce Králové exhibice pro všechny fanoušky a milovníky kamiónů TruckFest 2010 Hradec Králové. Letos šlo již 10. ročník uvedeného festivalu. Akce začala v sobotu 11. 9. 2010 v 9.00 hod. ráno a ještě v sobotu dopoledne se konala spanilá jízda kamiónů ulicemi města Hradce Králové.

Program akce byl velice pestrý a zúčastnil se ho i jezdec Michal Matějovský. Ten měl na královéhradeckém Truckfestu v sobotu odpoledne autogramiádu v zázemí Sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA (http://www.dkv-cesmad.cz), které bylo letos tvořeno soupravou tahače MAN s návěsem od společnosti TANAP Hradec Králové. "ČESMAD BOHEMIA, resp. jeho královéhradecká pobočka, je tradičním vystavovatelem na zdejším Truckfestu a tak jsme se spolu s ředitelkou pobočky, paní Janou Hujovou, dohodli na možnosti uspořádání autogramiády pro návštěvníky jejich expozice. Rád jsem tuto nabídku přijal a musím říci, že jsem zde prožil skutečně bezvadné odpoledne. Kromě autogramiády jsem měl možnost prohlédnout si i stanoviště dalších vystavovatelů kamiónu, z nichž mne zaujala zejména expozice amerických kamiónů." řekl po autogramiádě Michal Matějovský.

Z autogramiády Michala Matějovského na akci Truckfest 2010 v Hradci Králové Z autogramiády Michala Matějovského na akci Truckfest 2010 v Hradci Králové Z autogramiády Michala Matějovského na akci Truckfest 2010 v Hradci Králové Z autogramiády Michala Matějovského na akci Truckfest 2010 v Hradci Králové Z autogramiády Michala Matějovského na akci Truckfest 2010 v Hradci Králové Z autogramiády Michala Matějovského na akci Truckfest 2010 v Hradci Králové Z autogramiády Michala Matějovského na akci Truckfest 2010 v Hradci Králové Z autogramiády Michala Matějovského na akci Truckfest 2010 v Hradci Královéi

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto