Kola 2010 a Tunning Show 2010 v Lysé nad Labem

Michal Matějovský a Marek Chvála během autogramiády na Výstavišti v Lysé nad Labem
- 20. 11. 2010, Lysá nad Labem -

Na Výstavišti v Lysé nad Labem, se o uplynulém víkendu uskutečnil již patnáctý ročník autosalonu Kola & TUNING SHOW 2010. Tato výstava i v letošním roce přilákala veliký počet návštěvníků.

Součástí byl také osmý ročník unikátní a divácky velmi zajímavé výstavy závodních automobilů - speciálů a motocyklů Rychlá kola 2010. V té diváci viděli prakticky vše, co bylo možné spatřit na závodních tratích v průběhu letošní sezóny. Atraktivní a divácky sledovanou byla tradičně i expozice závodních strojů a setkání s jejich piloty. Zastoupeni byli i jezdci společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT, kteří oba letos dosáhli významného úspěchu, když ve svých soutěžích dosáhli titulu mistrů ČR. Michal Matějovský měl na výstavě v Lysé nad Labem svoji autogramiádu, kterou moderoval Marek Chvála a Jiří Forman zase vystavoval svůj stroj na podvozku MS KART, se kterým startoval v letošním roce. Návštěvníci také mohli na výstavě nakupovat - k dispozici jim byla velmi široká nabídka automobilových i motocyklových novinek, autodoplňků a autopříslušenství na stancích řady prodejců.

Michal Matějovský behěm autogramiády v Lysé nad Labem Závodní stroj Jiřího Formana na výstavě v Lysé nad Labem