Karel Abraham na návštěvě v Hradci Králové

Jezdec Karel Abraham bylv Hradci Králové mimo jiné i hostem hejtmana Královéhradeckého kraje Bc. Lubomíra France
- 10. 12. 2010, Hradec Králové -

Michal Matějovský se v pátek 10. 12. sešel v Hradci Králové se svým kamarádem, motocyklovým závodníkem Karlem Abrahamem, se kterým se společně účastnili posledního závodu letošní sezony v závodech automobilů na okruzích - brněnského Epilogu. Známý motocyklový závodník, který bude v příštím roce účastníkem nejprestižnější třídy Moto GP, se stal 10. 12. hostem populárního pořadu Českého rozhlasu Hradec Králové, který se vždy v pátek vysílá v dopoledních hodinách pod názvem "Péháčko- páteční Habaděj" a moderátoři si do tohoto pořadu zvou k rozhovoru některou z významných osobností ze sportu, kultury apod.. Karel Abraham navštívil v Hradci Králové také další instituce a mimo jiné jej přijal ke krátké besedě také hejtman Královéhradeckého kraje Bc. Lubomír Franc.

Oba jezdci, Michal Matějovský a Karel Abraham, se pak dále setkali na společném obědě v královéhradecké restauraci Springfield a měli tak možnost spolu v klidu pohovořit jak o sezóně právě končící, tak zejména o té nadcházející.

Setkání s Karlem Abrhamem v Hradci Králové Setkání s Karlem Abrhamem v Hradci Králové Setkání s Karlem Abrhamem v Hradci Králové Setkání s Karlem Abrhamem v Hradci Králové

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto