Matějovský vařil s Tescomou

Michal Matějovský a Ivan Vodochodský pří zahájení programu Zábavné vaření v královéhradeckém Atriu
- Hradec Králové, 10. 3. 2010 -

Královéhradecký automobilový závodník byl hostem v obchodním centru Atrium v Hradci Králové, kde se ve středu 10. března 2010 otevírala nová prodejna české firmy Tescoma, která vyrábí špičkové kuchyňské vybavení. Pro hosty tu připravili Ivan Vodochodský a Michal Matějovský, v rámci programu nazvaného Zábavné vaření uspořádaného u příležitosti otevření nové prodejny Tescoma, italské těstoviny na několik způsobů.

Vaření patří mezi Michalovy koníčky, a proto zde předvedl své "kuchařské" zkušenosti právě ve spolupráci s odborníkem na slovo vzatým - Ivanem Vodochodským, jehož kuchařské umění mohou již delší dobu sledovat diváci například v televizních pořadech Rady ptáka Loskutáka a Tescoma s chutí. Michal Matějovský návštěvníkům mimo jiné řekl: "Už od mala rád vařím. Občas si uvařím i na závodech. V obytném voze mám kuchyň také vybavenou TESCOMA nádobím a pomůckami. Nejraději vařím právě těstoviny na italský způsob a čínu."

Odpolední akce se v obchodním domě těšila velkému zájmu hradečanů a byla zakončena autogramiádou obou protagonistů. Uvařených dobrot si ale Michal moc neužije, protože se už ve čtvrtek přesouvá do Španělska, kde ho o víkendu čeká první letošní závod.

Ivan Vodochodský a Michal Matějovský Program se těšil velkému zájmu návštěvníků Stánek společnosti Tescoma byl neustále v obležení návštěvníků Nově otevřená prodejna Tescoma v obchodním domě Atrium v Hradci Králové Ivan Vodochodský, Michal Matějovský a také návštěvníci se během vaření dobře bavili. Ochutnávka - důležitá fáze vaření Servírování připavených pokrmů Z autogramiády po skončení kuchařské show

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto