Beseda se středoškoláky v Jaroměři

Michal Matějovský během besedy s žáky Střední školy řemeslné v Jaroměři
- 15. 2. 2011, Jaroměř -

Na pozvání žáků a učitelů Střední školy řemeslné v Jaroměři přijel v úterý 15. února 2011 na besedu jezdec španělsko-českého týmu SUNRED-BRT a loňský Mezinárodní mistr České republiky v závodech automobilů na okruzích, Michal Matějovský. Zajímavého setkání se zúčastnily na tři desítky žáků a učitelů školy a jejich dotazy byly zaměřeny zejména na úspěch Michala v posledních závodech v Dubaii na počátku tohoto roku, na zisk loňského titulu Mistra ČR i na plány na nejbližší období.

"S radostí jsem přijal pozvání na školu, kam jsem ještě před pár lety sám chodil a kde jsem také maturoval. Střední škola řemeslná má v Jaroměři a okolí velmi dobrou reputaci a dlouholetou tradici, v loňském roce také oslavila už 125 let svého trvání. Moc rád jsem se zde setkal s řadou známých kantorů a milé bylo i přijetí ředitelkou školy paní Mgr. Jitkou Kočišovou." řekl po besedě v Jaroměři Michal Matějovský.

Michal Matějovský během rozhovoru s ředitelkou školy paní Mgr. Jitkou Kočišovou Beseda ve třídě školy Michal Matějovský spolu s Jarmilou Boreckou, která je jednou z vyučujícících na SŠŘ v Jaroměři Žaci školy připravili k besedě informaci i na třídní informační tabuli

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto