Michal Matějovský na Dni otevřených dveří v Jaroměři

Michal Matějovský na Dni otevřených dveří v Jaroměři
- 16. 4. 2011, Brno -

Nedlouho před konáním prvních závodů Mezinárodního mistrovství ČR v závodech automobilů na okruzích, které se uskuteční o víkendu na přelomu dubna a května na brněnském Masarykově okruhu, navštívil Michal Matějovský Den otevřených dveří autosalonu Autoporofi&Matějovský v Jaroměři. Již tradiční jarní akce se opět těšila velkému zájmu návštěvníků. Moderátorka, herečka a zpěvačka, Bára Štěpánová, představila Michala jako čerstvého Mistra ČR a během rozhovoru s ním seznámila přítomné hosty i s jeho plány na nadcházející sezónu, ve které se Matějovský představí kromě vozu SEAT, také v kokpitu silné AUDI A4 DTM, v nejsilnější kategorii vozů s obsahem nad 3500 ccm, ve sprintových závodech tuzemského mistrovství.

Za krásného jarního počasí vystoupila v bohatém programu, kromě Báry Štěpánové, také zpěvačka Livie Kuchařová, sestra Miss World z roku 2007 Taťány Kuchařové. Diváci pak shlédli módní přehlídku i vystoupení místních mažoretek. Vyvrcholením programu byla jízda motorkáře Pavla Vika (www.pavelvik.cz), který divákům předvedl část svého kaskadérského vystoupení.

Z vystoupení místních mažoretek Bára Štepánová, Livie Kuchařová, Iveta Kovaříková, Pavel Vik a Michal Matějovský spolu s protagonistkami modní přehlídky Bára Štepánová, Livie Kuchařová, Pavel Vik a Michal Matějovský Motocyklový kaskadér Pavel Vik během jednoho ze svých vystoupení v Jaroměři

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto