Matějovský s Formanem letos naposledy v závodním autě

Michal Matějovský a Jiří Forman naposledy v letošním roce na závodním okruhu ve vozech Škoda Octavia
- 10. 11.2011 Brno -

Letos zřejmě poslední den vhodný k ježdění na okruhu si užili jezdci Michal Matějovský a Jiří Forman, když na brněnském automotodromu usedli za volant závodních Octávií. Obě auta byla předělána na dvojmístná a tak si pocit z jízdy v závodním voze mohlo vyzkoušet i několik partnerů týmu. Před boxy byla k vidění i obě závodní auta AUDI A4 DTM z týmu BRT a hosté si vyzkoušeli, jaké to je si do takového vozu sednout. Oba jezdci si poslední kola letošní sezony užili, protože jim přálo na brněnském okruhu i počasí.

Pro Michala Matějovského letošní již sezóna skončila. V neděli 13. 11. jej čeká přebírání cen v Lysé nad Labem na výstavě Rychlá kola. Bude tam také k vidění jeho letošní vůz AUDI A4 DTM. Jirka Forman bude mít v Lysé nad Labem autogramiádu. Po nedávném vydařeném závodě Mistrovství světa motokár jezdců do 18 let CIK FIA U-18 v italském Sarnu, kde obsadil 5. místo, pak ještě odcestuje na poslední závod motokár do Spojených arabských emirátů, kde bude v letošním roce hájit barvy týmu MS kart naposled.

Ze závěrečných testovacích a předváděcích jízd na brněnském automotodromu Ze závěrečných testovacích a předváděcích jízd na brněnském automotodromu Ze závěrečných testovacích a předváděcích jízd na brněnském automotodromu Ze závěrečných testovacích a předváděcích jízd na brněnském automotodromu

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto