Jirka Forman třetí v anketě Zlatý volant 2011

Ocenění za 3. místo v kategorii MOTOKÁRY získal v anketě Zlatý volant 2011 Jiří Forman
- 19. 02. 2012, Praha -

Včera večer se konal v pražském paláci Žofín již 35. ročník ankety Zlatý volant pod názvem "Zlatý večer motoristického sportu", jehož součástí bylo vyhlášení 35. ročníku ankety o Zlatý volant, 6. ročníku ankety o Zlatá řídítka a 7. ročníku soutěže o Zlaté oko. Již tradičně se zde sešla celá elita českého motorsportu.

Večerem provázela moderátorka Iva Kubelková spolu s ředitelem pořádající agentury Sport-Press PhDr. Petrem Dufkem. Mezi vyhlášením jednotlivých kategorií vystoupily zpěvačky Debbie a Kamila Hübsch a k vidění byla i vystoupení mistryň akrobatického aerobiku. Modní přehlídkou, na které předvedla "tvář společnosti VEBA" Jana Příhodová spolu s dalšími modelkami modely šatů, které tento textilní podnik vyváží do Afriky, se prezentovala společnost VEBA a.s. Broumov. Ta se v motosportu angažuje již 25 let. Na slavnostním galavečeru se společnost VEBA stala partnerem hodnocené kategorie "Závody do vrchu", kterou vyhrál mladý vrchař Lukáš Vojáček. Generální ředitel společnosti VEBA a.s. Broumov Ing. Josef Novák pak také osobně vítězi této kategorie hlavní cenu předával.

Náš jezdec Jirka Forman obsadil, díky loňským velmi dobrým výsledkům jak na domácích, tak i na zahraničních okruzích, v kategorii motokár 3. místo. "Jsem moc rád za toto ocenění a chtěl bych při této příležitosti poděkovat všem, kteří mi v závodění pomáhají", řekl během slavnostního večera na pražském Žofíně Jiří Forman. Mezi prvními gratulanty byl Jirkův kolega Michal Matějovský, který skončil za rok 2011na 10. místě v kategorii "Závody automobilů na okruzích" a který také prošel motokárovým závoděním a nyní jezdí s AUDI A4 DTM týmu BRT závody Mezinárodního mistrovství České republiky. "Byl to příjemný večer, potkal jsem zde hodně přátel, které jsem dlouho neviděl. Chtěl bych také pogratulovat panu Milanovi Maděryčovi, šéfovi týmu BRT k získání prestižní "Ceny Zdeňka Vojtěcha", kterou na galavečeru obdržel a dále odchovanci našeho týmu Adamu Lackovi ke 3. místu a Josefu Královi, rodáku z Hradce Králové k 2. místu v kategorii "Závody automobilů na okruzích" i Karlu Abrahamovi ke skvělému vítězství v kategorii Zlatá řidítka 2011", řekl na po akci Stanislav Matějovský.

Lukáš Vojáček, držitel ocenění Zlatý volant v kategorii Závody do vrchu, které obdržel z rukou Ing. Josefa Nováka, gen. ředitele společnosti VEBA a.s. Broumov Josef Král během rozhovoru s PhDr. Petrem Dufkem při vyhlašování Zlatých volantů za rok 2011 Adam Lacko během rozhovoru s PhDr. Petrem Dufkem při vyhlašování Zlatých volantů za rok 2011 Tomáš Enge, Josef Král a Adam Lacko při vyhlášení kategorie Zlatý volant v závodech automobilů na okruzích Oceněný Milan Maděryč po převzetí ceny Zdeňka Vojtěcha, foto UNIMEX Lukáš Vojáček, držitel ocenění Zlatý volant v kategorii Závody do vrchu, které obdržel z rukou Ing. Josefa Nováka, gen. ředitele společnosti VEBA a.s. Broumov, foto UNIMEX Nejlepší okruháři za rok 2010 v pořadí Tomáš Enge, Pepa Král a Adam Lacko, foto UNIMEX Vítězi novinářské anktey Zlatý volant 2010 a Zlatá řídítka 2010 spolu s moderátorkou večera Ivou Kubelkovou, foto UNIMEX

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto