Matějovskému popřála k vítězství Miss World Taťána Kuchařová

Spokojený Michal Matějovský s pohárem za vítězství na Slovakiaringu spolu s gratulanty Miss World Taťánou Kuchařovou a šéfem týmu SEAT SPORT Slovakia Vlado Hybáčkem
- 29. 4. 2012, Orechova Poton -

Velmi dobře dopadl pro Michala Matějovského jeho první letošní podnik závodů FIA ETCC na slovenském okruhu Slovakiaring(TV záznam odvysílá TV Eurosport v příštím týdnu, termín bude upřesněn). Michal v neděli 29. dubna 2012, ve strhující bitvě s doposud vedoucím jezdcem seriálu, Španělem Fernando Monje, dokázal jednotlivé souboje proměnit v zasloužené vítězství v prvním závodě. Ve druhém závodě, po výměně míst na startovním roštu, kdy vítěz prvního závodu, startuje z osmé pozice, dokázal Michal dojet do cíle na vynikajícím druhém místě. Po sečtení bodového hodnocení se tak stal vítězem celého slovenského závodního víkendu závodů FIA ETCC.

"V prvním závodě se mi povedl letmý start, ale udržet vedoucí pozici nebylo vůbec jednoduché. Nakonec se mi to podařilo. Druhý závod byl odlišný, start byl pro mne komplikovanější, přesto jsem dojel druhý. Jsem také rád, že divácká kulisa tady byla opravdu mimořádná a jsem rád, že za naším týmem dorazila řada fanoušků. Největší radost jsem měl z návštěvy modelky a Miss World Taťany Kuchařové. Její gratulace mne velmi potěšila. Děkuji celému týmu SEAT SPORT Slovakia za přípravu závodního víkendu a také týmu SUNRED, který se perfektně staral o můj vůz." hodnotil po závodech FIA ETCC jejich průběh spokojený Michal Matějovský, který pak mohl v klidu sledovat boje v závodech FIA WTCC spolu se světovou topmodelkou a Miss World Taťánou Kuchařovou. "Michala znám několik let a vždy jsem mu fandila. Jsem ráda, že jsem mohla navštívit tyto úžasné závody a být u toho, když je Michal dotáhl do vítězného konce. Okruh Slovakiaring je poměrně nový a velmi se mi líbí. Překvapil mne také zájem diváků. Tribuny byly plné a atmosféra nedělních závodů vynikající. Michalovi přeji do dalších závodů jen a jen samé úspěchy," řekla na závěr svého pobytu u týmu SEAT SPORT Slovakia Miss World Taťana Kuchařová.

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto