Na české automobilové zámky se vrací značka FAB

Michal Matějovský v diskuzi s účastníky slavnostního otevření nového závodu FAB VEHICLE SECURITY v Týníšti nad Orlicí
- 25. 6. 2012, Týníště nad Orlicí -

Největší světový výrobce mechanického a elektronického zabezpečení společnost ASSA ABLOY se vrací zpět k výrobě automobilových zámků pod tradiční českou značkou FAB. V souvislosti s tímto krokem byl v pondělí 25. 6. 2012 slavnostně otevřen nový závod FAB VEHICLE SECURITY v Týníšti nad Orlicí.

Na pozvání organizátorů se slavnostního otevření zúčastnil také Michal Matějovský se svým závodním speciálem AUDI A4 DTM, který pro královéhradeckého jezdce připravuje Bohemia Racing Team. Michalovo závodní audi bylo středem pozornosti mezi tuzemskými i zahraničními hosty této významné události a spolu s dalším vystaveným závodním vozem - Škodou 110 L bratří Hejhalů, tak příjemně a zajímavě doplňovalo program slavnostního otevření nového závodu.

Společnost ASSA ABLOY se od svého založení v roce 1994 rozrostla z regionální společnosti v mezinárodní skupinu s 32000 zaměstnanci a ročním obratem přesahujícím 33 miliard švédských korun. ASSA ABLOY nabízí nejrozsáhlejší sortiment uzamykatelných dveřních systémů na světě. Česká divize automobilových zámků ASSA ABLOY produkuje roční obrat ve výši 1 miliardy Kč, meziroční nárůst tržeb činí 25,8 % při dlouhodobě setrvalém počtu zaměstnanců, který se ustálil na 370. Po pondělním slavnostním otevření uspořádá společnost ASSA ABLOY Rychnov nad Kněžnou také DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ svého nového závodu FAB VEHICLE SECURITY v Týništi nad Orlicí. Ten se uskuteční v sobotu 30. června od 10.00 do 15.00 hodin. Návštěvníky čeká prohlídka výroby, živá hudba a pestrý program pro malé i velké.

Michal Matějovský spolu s Vladimírem Bayerem, ředitelem společnosti ASSA ABLOY Rychnov, s.r.o. během slavnostního otevření závodu FAB v Týníšti Ze slavnostního otevření nového závodu FAB VEHICLE SECURITY v Týníšti nad Orlicí Ze slavnostního otevření nového závodu FAB VEHICLE SECURITY v Týníšti nad Orlicí Vladimír Bayer, ředitel společnosti ASSA ABLOY Rychnov, s.r.o. při slavnostním projevu při otevření závodu FAB v Týníšti nad Orlicí

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto