FULDA TOUR 2012 dělá radost dětem i dospělým

Michal Matějovský pogratuloval dětem, které se zúčastnily FULDA TOUR 2012
-16. 10. 2012, Hradec Králové -

V úterý 16. 10. 2012 se v královéhradeckém HM TESCO závodilo. Do Hradce Králové totiž dorazila již dříve avizovaná putovní akce FULDA TOUR 2012, prioritně připravená pro děti z dětských domovů, ale velmi oblíbená i dospělými návštěvníky obchodních center, všude tam kam FULDA TOUR v roce 2012 dorazila. A ani v Hradci Králové tomu nebylo jinak.

"Tuto akci jsme připravili společně obchodní sítí TESCO Česká republika." řekl během odpoledne v Hradci Králové Petr Fulín a pokračoval "Nápad vznikl tak, že jsme chtěli po skončení sezóny využít závodní techniku a přiblížit ji právě těm, kteří se na závodní okruhy třeba vždycky dostat nemusí." A Michal Matějovský jej doplňuje "Děti i dospělí tu mají možnost zkusit si výměnu pneu anebo vyzkoušet si závodní trenažér jaký nemá v České republice obdoby. Vše právě na simulaci okruhu v Mostě, tedy na okruhu, na kterém s Petrem závodíme. A věřte mi, že dojem po jízdě na trenažéru se od skutečného prožitku v závodním voze zase tolik neliší."

Dětem se odpoledne mezi závodníky velmi líbilo a dobře vše hodnotili i vedoucí učitelé a vychovatelé, kteří děti ze Speciální školy v Hradci Králové a z dětských domovů v Nechanicích a Sedloňově do Hradce Králové doprovodili. "Takovouto akci velmi vítáme, dojmy jsou úplně skvělý. Myslím, že děcka se tu dozvěděla od pánů Fulína a Matějovského spoustu informací o tom jak vůbec takové závodní auto funguje a jak se připravuje na závod. Děti si to tu velmi užily." zhodnotil akci Jan Kartochvíl, který přivezl děti z dětského domova v Nechanicích. Radost dětem udělali v závěru odpoledne i zástupci HM TESCO, kteří jejich účast a FULDA TOUR 2012 odměnili spoustou drobných dárků a laskomin.

Z akce FULDA TOUR 2012 v HM TESCO Hradec Králové Z akce FULDA TOUR 2012 v HM TESCO Hradec Králové Z akce FULDA TOUR 2012 v HM TESCO Hradec Králové Z akce FULDA TOUR 2012 v HM TESCO Hradec Králové Z akce FULDA TOUR 2012 v HM TESCO Hradec Králové Z akce FULDA TOUR 2012 v HM TESCO Hradec Králové Z akce FULDA TOUR 2012 v HM TESCO Hradec Králové Z akce FULDA TOUR 2012 v HM TESCO Hradec Králové Z akce FULDA TOUR 2012 v HM TESCO Hradec Králové Z akce FULDA TOUR 2012 v HM TESCO Hradec Králové Z akce FULDA TOUR 2012 v HM TESCO Hradec Králové Z akce FULDA TOUR 2012 v HM TESCO Hradec Králové

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto