Soutěž o nejlepší návrh nové závodní helmy Michala Matějovského

Helma jezdce Michala Matějovského - podklad pro návrh
-20. 02. 2013, Hradec Králové-

Zahájení seriálu závodů FIA European Touring Car Cup 2013 se nezadržitelně blíží. Již příští týden odjíždí tým testovat na okruh v italské Monze. Tam se také už za měsíc, ve dnech 23. - 24. 3. 2013, pojedou první závody seriálu FIA ETCC 2013.

Vůz BMW 320 SI týmu Křenek Motorsport je pro Michala prakticky dokončen a dokončen je také návrh nového týmového oblečení. Co se ale ještě těchto dnech tvoří, je návrh motivu pro novou helmu jezdce Michala Matějovského. V této souvislosti vyhlašujeme malou návrhářskou soutěž a vyzýváme všechny, kteří se této soutěže chtějí zúčastnit, aby své návrhy motivů zasílali do 5. 3. 2013 na e-mail hrncir@smtc.cz. Pro tvorbu návrhu je možné využít podkladových snímků závodnické helmy, které si lze stáhnout kliknutím na link: www.csms.cz/karlos/helma.rar

Vítězný návrh pak může být vybrán pro tvorbu profesionálního zpracování designu nové helmy jezdce Michala Matějovského pro rok 2013. Odměnou pro autora vítězného návrhu bude ale v každém případě pozvání týmu na závěrečný letošní podnik FIA ETCC, který se bude konat 6. října 2013 na brněnském Masarykově okruhu.

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto