Matějovský s Fulínem podepsali reprezentační smlouvy

Matějovský s Fulínem podepsali reprezentační smlouvy
- 21. 5. 2013, Praha -

V úterý 21. 5. 2013 se Michal Matějovský a Petr Fulín, jezdci týmu Křenek Motorsport zúčastnili slavnostního podpisu reprezentačních smluv pro automobilové závodníky, kteří reprezentují Českou republiku v evropských nebo světových motoristických soutěžích. Slavnostní akt se konal ve velkém zasedacím sále Autoklubu České republiky pod záštitou Federace automobilového sportu AČR a zúčastnila se jej řada jezdců, kteří splnili kritéria pro reprezentační nominaci.

Během setkání s jezdci, které vedl generální sekretář FAS Ing. Radovan Novák, vystoupil prezident AČR PeaDr. Roman Ječmínek. Připomněl, že podpis reprezentačních smluv, které jsou spojeny s finanční dotací, je dáno charakterem soutěží, ve kterých jednotliví jezdci v letošním roce závodí a které musí splňovat kritéria MŠMT. Dále jsou důležité výsledky jezdců v předchozím období.

Michal Matějovský po setkání řekl: "Jsem rád, že jsme s Petrem dostali reprezentační nominaci. V současné době jsme v evropském šampionátu na prvním a já na čtvrtém místě celkové klasifikace FIA ETCC. Jsou před námi ještě dva závodní víkendy, ve kterých se rozhodne o konečném umístění. V červenci zajíždíme na nám naprosto neznámý okruh Pergusa na Sicílii a počátkem října vyvrcholí šampionát na domácí půdě na brněnském Masarykově okruhu. Rozhodně uděláme vše pro to, abychom náš automobilový sport dobře reprezentovali."

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto